OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ 22.04.2018r

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ 22.04.2018r

1. Jutro w poniedziałek obchodzimy uroczystość św. Wojciecha Bpa i Męczennika – głównego Patrona Polski.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Pół godziny przed nowenną zapraszamy na wspólny różaniec.

3. W piątek o godz. 15. 00 Godzina Miłosierdzia Bożego połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu.

4. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30. zmiana tajemnic Żywego Różańca a o godz. 15.00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. oraz ich rodziców. Na Mszy św. odbędzie się poświęcenie świec. Przypominamy, że Pierwsza Komunia św. w naszej parafii odbędzie się w niedzielę 20 maja.

5. W dniach 26 i 27 maja /sobota – niedziela/ planujemy naszą coroczną pielgrzymkę do Częstochowy, na Górę św. Anny, Birkenau i Wadowic. Osoby zapisane na pielgrzymkę prosimy o dokonywanie wpłat.

6. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszego kościoła.

7. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła, za kwiaty. W sobotę na godz. 9.00 prosimy chętne osoby z ul. Cybisa i Wybickiego.

8. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejny nr Tygodnika Niedziela, Gość Niedzielny oraz dla dzieci Promyczk Dobra. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Są również do nabycia płyty z muzyką do filmu o św. Maksymilianie Marii Kolbe pt: „Dwie Korony”.

9. Parafialny Zespół Caritas zbiera dziś ofiary od Grona Wspierających Ubogich oraz na dożywianie dzieci w szkołach . Za ofiary – Bóg zapłać!

10. Modlimy się w intencjach Ojca św. Franciszka, za chorych i cierpiących, za nasze rodziny; przezywając Niedzielę Dobrego Pasterza modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne i za dusze naszych bliskich zmarłych.
Ks. proboszcz