OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ CHRZTU PAŃSKIEGO-13.01.2019.r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ CHRZTU PAŃSKIEGO-13.01.2019.r.


1. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Pół godziny przed Nowenną zapraszamy na wspólny różaniec.


2. Plan wizyty duszpasterskiej – Kolędy w tym tygodniu:a) w poniedziałek- ul. Polna , Legnicka i Cybisa.b) we wtorek – ul. Połaniecka.c) w środę – ul. Szopena , Kadłubka i Szymanowskiego.d) w czwartek – ul. Budowlanych ; Różana ; Dom Opieki Społecznej na ul. Neptuna.e) w piątek – ul. Obrońców Pokoju nr 24 abc ,oraz nr 26 i 28.f) w sobotę – ul. Długosza od nr 8 – 22 , oraz kolęda uzupełniająca – jeśli kogoś niebyło w domu , nie mógł przyjąć księdza w wyznaczonym czasie , można tozgłosić w zakrystii i wówczas kapłan odwiedzi tą rodzinę.


3. W piątek o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia Bożego połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu.


4. We wtorek przypada dzień imienin księdza biskupa seniora Pawła Sochy . Pamiętajmy o modlitwie w Jego intencji.


5. W piątek rozpoczynamy w kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.


6. W parafii św. Klemensa trwają zapisy chętnych do uczestnictwa w przygotowaniu do Sakramentu Bierzmowania dla dorosłych. Również można zapisywać dzieci na półkolonie w czasie ferii zimowych.


7. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszego kościoła.


8. Dziękujemy, za pomoc przy sprzątaniu kościoła. W sobotę na godz. 9 00 prosimy chętne osoby z ul. Orbitalnej nr 57.


9. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejny nr Tygodnika Niedziela, Gość Niedzielny oraz Promyczek Dobra dla dzieci . Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.


10. Modlimy się w intencjach Ojca św. Franciszka , za ks. biskupa Pawła, za chorych i cierpiących, za nasze rodziny, naszą ojczyznę, za dzieci i młodzież, o powołaniakapłańskie i zakonne i za dusze naszych bliskich zmarłych.


Ks. proboszcz