OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA 25.12. 2017r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA 25.12. 2017r.

1. Dziś Uroczystość Bożego Narodzenia – Msze św. w dniu dzisiejszym jak, w każdą niedzielę oprócz Mszy św. o godz. 7 00 rano.

2. Jutro drugi dzień świąt Bożego Narodzenia- obchodzimy święto św. Szczepana- pierwszego męczennika za wiarę. Msze św. w dniu jutrzejszym jak w każdą niedzielę. Taca z tego dnia przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Instytut Filozoficzno – Teologiczny w Zielonej Górze
– Od najbliższej środy tj. 28 grudnia rozpoczniemy wizytę duszpasterską
– kolędę w naszej parafii.

Plan kolędy:
– W środę – ul. Orbitalna nr 29 i 31
– w czwartek- ul. Orbitalna nr 43 i 45
– w piątek – ul. Orbitalna nr 57 i 59
– w sobotę i niedzielę kolędy nie będzi.
– prosimy aby w miarę możliwości na czas kolędy wszyscy domownicy byli obecni .w domu
– początek kolędy od godz. 15.30 ; w sobotę i niedzielę od godz.14.00
– dzieci i młodzież prosi się aby przygotowały zeszyty od religii.
– jeśli ktoś w czasie kolędy chce złożyć ofiarę na kościół to czyni to w osobnej
kopercie z napisem : ,, Na potrzeby kościoła”.
– szczegółowy plan kolędy wywieszony jest również w gablocie przed kościołem.

4. Jutro o godz. 15.00 zbiórka wszystkich ministrantów. i lektorów.

5. Również jutro po Mszy św. o godz. 12.30 zmiana Tajemnic Żywego Różańca

6. W sobotę obchodzimy zakończenie Starego Roku – Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 oraz nabożeństwo Dziękczynno – Błagalne na zakończenie Starego Roku.

6. Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali w świątecznej dekoracji kościoła. -dziękujemy Parafialnemu Zespołowi Caritas za rozprowadzanie świec na stół wigilijny i pomoc potrzebującym . Dziękujemy wszystkim , którzy składali dary dla potrzebujących i pełnili dyżury przy sklepach. Wszystkim serdeczne – Bóg zapłać !

6a. Przed kościołem jest rozdawany świąteczny numer Informatora Parafialnego. Prosimy aby w każdej rodzinie był taki informator.

7. ŻYCZENA ŚWIĄTECZNE

DRODZY PARAFIANIE !
Radosne święta Bożego Narodzenia przypominają nam o wielkiej i niepojętej miłości Boga do człowieka. Bóg w ludzkim ciele przychodzi do każdego z nas. W Roku Świętego Brata Alberta ; w roku 100 – lecia Objawień Fatimskich; zbliżającej się rocznicy 300 – lecia koronacji obrazu Matki Bożej Częstochowskiej , dzielimy się z wami pokojem i radością płynącą z Betlejemskiego Żłóbka. Niech Boże Dziecię każdemu błogosławi zwłaszcza chorym i cierpiącym; obdarza szczęściem i pokojem w te radosne święta oraz w całym Nowym 2017 Rok

Modlimy się w intencji Ojca św. Franciszka ; za wszystkich chorych i cierpiących ; za nasze rodziny ; za naszą ojczyznę o dobre- duchowe przeżycie świąt Bożego Narodzenia i za dusze naszych bliskich zmarłych……..