OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 01.11.2020r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 01.11.2020r.

1. W dniu dzisiejszym przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. jak w każdą niedzielę. Ze względu na panującą epidemie nie będzie w dniu dzisiejszym Mszy świętych na miejscowym cmentarzu ani na cmentarzu w Brzostowie. Wierni, którzy przez cały listopad pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych oraz w intencji Ojca Świętego będąc w stanie łaski uświęcającej mogą uzyskać odpust zupełny, który może być ofiarowany zaduszę w czyśćcu cierpiące.

2. Od dnia jutrzejszego pół godziny przed Mszą św. wieczorną będziemy się modlić za dusze naszych bliskich zmarłych w Nabożeństwie Wypominkowym. Przy wyjściu z kościoła możnajeszcze otrzymać kartki na wypominki.

3. Jutro 2 – go listopada przypada Dzień Zaduszny – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. w tym dniu o godz. 9.00 i 18.00.

4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. w te dni od godz. 17.30.

6. W piątek od godz.17.00 Godzina Miłosierdzia Bożego połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu.

7. Sobotnie odwiedziny chorych z racji pandemii odbędą się na zaproszenie rodziny chorego w szczególnych wypadkach .W sobotę o godz.17,00 różaniec do Niepokalanego Serca Maryi.

8. Przypominamy , że trwają zapisy do bierzmowania młodzieży z kl. VII. Młodzież przychodzi z rodzicami do kancelarii parafialnej po Mszy św. wieczornej.

9. Bóg zapłać, za ofiary na potrzeby naszego kościoła. Również te składane drogą internetową.

10. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła, za kwiaty. W sobotę na godz. 8 prosimy do pomocy chętne osoby z ul. Orbitalnej od nr 81- 89. oraz nr parzyste.

11. Do nabycia kolejny Nr. Tygodnika Niedziela , Gość Niedzielny, oraz Mały Gość Niedzielny Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

12. Przy wyjściu z kościoła do wzięcia jest nowy Informator Parafialny.

13. Modlimy się w intencjach ojca św. Franciszka ; za wytrwanie w postanowieniach Misyjnych; za ludzi chorych i cierpiących, za całą Służbę Zdrowia, o ustanie epidemii , za nasze rodziny ; naszą ojczyznę , naszą parafię , o powołania kapłańskie i zakonne , i za dusze naszych bliskich zmarłych.


– Będziemy się modlić słowami Modlitwy o pokój- Pod Twoją Obronę….- Święty Michale Archaniele…..- Modlitwa na czas epidemii…
ks. proboszcz