OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA V NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA V NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

1. Dziś Nabożeństwo Majowe o godz. 18.00. W dni powszednie majowe po Mszy Św. wieczornej. Zachęcamy wszystkich do odmawiania Litanii Loretańskiej.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z Nabożeństwem Majowym.

3. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie w kościele Parafialnego Zespołu Caritas w środę spotkanie Odnowy w Duchu Świętym a w czwartek po Mszy św. spotkanie w kościele Parafialnego Zespołu Akcji Katolickiej. Jest taka możliwość tych spotkań w kościele z zachowaniem wszystkich obowiązujących zarządzeń.

4. W piątek o godz. 15 .00 Godzina Miłosierdzia Bożego połączona z Adoracją Najświętszego Sakramentu.

5. Jeszcze raz informujemy , że ze względu na panującą sytuacje związaną z pandemią daty Pierwszej Komunii św. w naszym mieście zostają przeniesione na jesień. W naszej parafii planujemy I Komunie Św. w niedzielę 27 września.

6. Bóg zapłać, za ofiary na potrzeby naszego kościoła. W związku z panującą pandemią i niemożnością bycia wszystkich osobiście w kościele , ofiarę na kościół można złożyć drogą internetową / Nr rachunku 47109021120000000552001467 / Za złożone ofiary -Bóg zapłać! W mienionym czasie zakończyliśmy w naszym kościele układanie nowej granitowej posadzki na całym kościele. Jest to nasze wotum wdzięczności dla naszego patrona św. Maksymiliana – Męczennika za Jego dwudziestopięcioletnią opiekę nad naszą parafią. Dziękujemy wszystkim za dar modlitwy , ofiary i wszelkie okazane dobro.

7. Komunikat Księdza Biskupa Diecezjalnego – verte.

8. Bóg zapłać za pomoc przy sprzątaniu Kościoła, za kwiaty .Tym razem w sobotę na godz. 9.00 prosimy chętne osoby z ul. Herkulesa od nr 20- 24.

9. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejny nr Tygodnika Niedziela oraz Gość Niedzielny. . Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

10.Modlimy się w intencjach Ojca św. Franciszka ; polecajmy wszystkich chorych i cierpiących w naszym kraju i na całym świecie na skutek pandemii, modlimy się za całą Służbę Zdrowia, za naszą ojczyznę , nasze rodziny ; naszą parafie i dusze naszych bliskich zmarłych…