OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 28.08.2022r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 28.08.2022r.

1. Dziś po Mszy św. o godz. 12 .30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Pół godziny przed nowenną zapraszamy n wspólny różaniec.

3. W czwartek rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla dzieci, młodzieży, nauczycieli, rodziców i wychowawców zostanie odprawiona w czwartek o godz.18.00. Zachęcamy wszystkich do udziału w tej Mszy św. Przez cały tydzień przed Mszą św. wieczorną będzie możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty na rozpoczęcie roku szkolnego.

4. Również w czwartek – 1 września przypada 83 rocznica wybuchu II wojny światowej- modlimy się w sposób szczególny za naszą Ojczyznę i za tych wszystkich , którzy oddali życie w Jej obronie.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. w te dni od godz. 17.30.

6. W sobotę z rana odwiedzimy chorych w domach z Najświętszym Sakramentem. O godz. 17.00 odbędzie się nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi . Na godz. 21.00 zapraszamy na Apel Jasnogórski.

7. W piątek o godz.15.00 Godzina Miłosierdzia Bożego połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu.

8. Plan spotkań innych grup parafialnych podamy w przyszłą niedzielę. Zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do zapisywania się do grup parafialnych.

9. W środę po Mszy św. spotkanie ze wszystkimi katechetami.

10. Bóg zapłać, za ofiary na potrzeby naszego kościoła. Również te składane drogą internetowa Dziś przy wyjściu z kościoła jak to czynimy raz w miesiącu rozdajemy koperty na ten cel.

11. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła, za kwiaty. W sobotę na godz. 8.00 prosimy chętne osoby z ul. Orbitalnej nr 29.

12. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejny nr . Tygodnika Niedziela oraz Gość Niedzielny. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

13. Modlimy się w intencjach Ojca św. Franciszka , za chorych i cierpiących, za Służbę Zdrowia; za dzieci i młodzież, która rozpoczyna rok szkolny i katechetyczny, o powołania kapłańskie i zakonne ; za naszą ojczyznę ; o pokój na świecie; ustanie wojny na Ukrainie i za dusze naszych bliskich zmarłych.

– Pod Twoją Obronę.– Święty Michale Archaniele.
ks. proboszcz