OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXIX NIEDZIELĘ W ROKU- 16. 10. 2016r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXIX NIEDZIELĘ W ROKU- 16. 10. 2016r.
 
1. Dziś Nabożeństwo Różańcowe o godz. 1800, w dni powszednie różaniec dla dzieci o godz.1630, a dla dorosłych o godz.17.30.
 
2. We wtorek wspominamy w liturgii św. Łukasza Ewangelisty- patrona Służby Zdrowia. Pamiętajmy o modlitwie za wszystkich pracowników Służby Zdrowia , również tych , którzy odeszli do wieczności.. Zapraszamy w tym dniu na Mszę św. wieczorną o godz. 18.00.
 
3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
4. Przypominamy, że zbliża się miesiąc Listopad – czas szczególnej modlitwy, za dusze naszych bliskich zmarłych. Przypominamy o uporządkowaniu grobów zwłaszcza tych opuszczonych i zapomnianych. Przy wyjściu z kościoła rozdawane są kartki na wypominki. Przez cały listopad będziemy się modlili za dusze naszych bliskich zmarłych modlitwą różańcową. Wypełnione czytelnie kartki składamy w kopertach na tacę lub w zakrystii..
 
5. Za tydzień w niedzielę na godz. 15.00 zapraszamy na Mszę świętą dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. oraz ich rodziców. Na mszy św. odbędzie się poświęcenie różańców.
 
6. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie przed bierzmowaniem dla młodzieży z
klas III gimnazjum.
– Przypominamy , że trwają jeszcze zapisy do bierzmowania młodzieży z kl. II gimnazjum. Młodzież przychodzi z rodzicami do kancelarii parafialnej w tygodniu po Mszy św. wieczornej.
 
7. W sobotę 22 X o godz. 4.00 rano z przed naszego kościoła wyruszy parafialna pielgrzymka do Niepokalanowa , Warszawy i Szymanowa. Modlimy się w intencji wszystkich pielgrzymów.
 
8. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszego kościoła
 
9. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła za kwiaty. W sobotę na godz. 900 prosimy chętne osoby z ul Orbitalnej nr 59.
 
10. Do nabycia kolejny Nr Tygodnika Niedziela , Gość Niedzielny , oraz kalendarze diecezjalne na nowy 2017 rok. Zachęcamy do nabywania tych kalendarzy.
 
11. Dziś Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich i na dożywianie dzieci w szkołach.. Za ofiary –Bóg zapłać!
 
12. Modlimy się w intencjach Ojca Św. Franciszka ; za ludzi chorych i cierpiących za nasze rodziny i za dusze naszych bliskich zmarłych.
 
ks. proboszcz