OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXIX NIEDZIELĘ W ROKU – 22.10.2023r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXIX NIEDZIELĘ W ROKU – 22.10.2023r.

NIEDZIELA MISYJNA

1. Dziś Nabożeństwo Różańcowe o godz. 1800, w dni powszednie różaniec dla dzieci o godz. 16.30 a dla dorosłych po Mszy św. wieczornej.

2 Dziś rozpoczynamy w kościele Tydzień Misyjny . Modlimy się w intencji Misji świętych aby Ewangelia Jezusa Chrystusa dotarła po najdalsze zakątki ziem.

3 W sobotę przypada dzień imienin naszego księdza Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego. Pamiętajmy szczególnie w tym dniu o modlitwie w Jego intencji.

4 W piątek o godz.15.00 Godzina Miłosierdzia Bożego połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu. Nabożeństwo różańcowe w tym dniu będzie przed Mszą św. wieczorną.

5 W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie w kościele dla młodzieży kl. VIII przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.

6 W listopadzie pół godziny przed Mszą św. wieczorną będziemy się modlić za dusze naszych bliskich zmarłych. Przy wyjściu z kościoła można jeszcze otrzymać kartki na wypominki.

7 W sobotę 28 .X. młodzież / wolontariusze/ ze szkoły SP nr 6 będą przy wejściu na cmentarz oczekiwać na osoby aby służyć swoją pomocą tym osobom w uporządkowaniu grobów.

8 Natomiast w sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na kolejny ,,Wieczór Uwielbienia ”. Modlitewne czuwanie przed Najświętszym Sakramentem. Dlatego w tym dniu różaniec będzie przed Mszą św o godz 17.30.

9 Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca o godz. 15.00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. oraz ich rodziców. Na Mszy św. odbędzie się poświecenie różańców.

10 Bóg zapłać, za ofiary na potrzeby naszego kościoła. Również te składane drogą internetową.

11 Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła za kwiaty. W sobotę na godz. 8.00 prosimy do pomocy chętne osoby z ul. Orbitalnej od nr 41- 51. Msza św. w intencji pomagających będzie odprawiona.

12 Do nabycia kolejny nr Tygodnika Niedziela ; Gość Niedzielny oraz Mały Gość Niedzielny. Są również kalendarze diecezjalne i Misyjne na nowy 2024 rok.

13 Dziś Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich , oraz na dożywianie dzieci w szkołach. Za ofiary – Bóg zapłać !

14 Dziś odbywa się coroczne liczenie wiernych obecnych na Mszach św. Dlatego prosimy w miarę możliwości o powolne wychodzenie z kościoła.

15 Modlimy się w intencjach Ojca Św. Franciszka ;za naszego księdza biskupa Tadeusza; za ludzi chorych i cierpiących , za Służbę Zdrowia ; za nasze rodziny ;za naszą ojczyznę , w intencji Misji św. ; za dusze naszych bliskich zmarłych.

– Pod Twoją Obronę – Święty Michale Archaniele – Modlitwa do św. JPII