GŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ –04.09.2022r

GŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ –04.09.2022r

1. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Pół godziny przed nowenną zapraszamy na wspólny różaniec.

2. We wtorek po Mszy Św. wieczornej spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas, natomiast w czwartek po Mszy Św. spotkanie Parafialnego Zespołu Akcji Katolicki.

3. W piątek o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia Bożego połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu.

4. W najbliższą sobotę 10 września odbędzie się kolejna Piesza Pielgrzymka Ziemi Głogowskiej do Sanktuarium Matki Bożej Grodowieckiej. Wyjście pielgrzymów z przed naszego kościoła o godz. 6.30 rano. Zachęcamy dzieci, młodzież, dorosłych do udziału w tej pielgrzymce.

5. Zachęcamy dzieci, młodzież , dorosłych do zapisywania się do grup parafialnych. Przypominamy że ministranci mają swoje spotkania w sobotę o godz. 10.00; Schola w sobotę o godz.10.00; Odnowa w Duchu Świętym w środę po Mszy św. wieczornej. Można zapisywać się jeszcze do Akcji katolickiej; Caritasu czy grup Żywego Różańca.

6. Dzieci z klas III przygotowujące się do I-wszej Komunii św. będą miały swoją Mszę Św. zawsze w ostatnią niedzielę miesiąca o godz. 15.00. W pozostałe niedzielę dzieci przychodzą z rodzicami na Mszę św. o godz. 11.00.

7. W piątek 16 września o godz. 11.00 zostanie odprawiona Uroczysta Msza św. przy pomniku Sybiraków w związku z kolejną rocznicą napaści Związku Sowieckiego na naszą ojczyznę i wywózki ludności na Sybir. – verte – ogłoszenie z kartki

8. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszego kościoła.. Również te składane drogą internetową – Zespół Caritas dziękuje wszystkim za składane przybory szkolne i dary dla dzieci z potrzebujących rodzin.

9. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła za kwiaty. W sobotę na godz. 8.00 prosimy chętne osoby z ul. Orbitalnej nr 31.

10. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejny nr Tygodnika Niedziela oraz Gość Niedzielny. W salce do odebrania Rycerz Niepokalanej. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

11. Za chwilę wystawienie Najświętszego Sakramentu i nasza wspólna modlitwa.