OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ ADWENTU – 04. XII. 2016

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ ADWENTU – 04. XII. 2016

1. Przeżywamy w kościele okres Adwentu , który ma nas duchowo przygotować do świąt Narodzenia Pańskiego. Przypominamy i zachęcamy do uczestnictwa w Mszach św. Roratnich , które są odprawiane o godz. 18.00

2. W czwartek przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M.P. . Zapraszamy w tym dniu na Msze św. o godz. 9.00 i 18.00

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy. Pół godziny przed nowenną zapraszamy na wspólny różaniec

4. W piątek o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia Bożego połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu.

5. W piątek na godz. 18.00 zapraszamy do kościoła młodzież z grupy młodszej tj. II kl. gimnazjum przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania.

6. W dniach 9 i 10 grudnia / piątek i sobota / odbędzie się zbiórka żywności przy sklepach dla osób potrzebujących na święta.

7. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszego kościoła.

8. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła za kwiaty. W sobotę na godz.900prosimy chętne osoby z ul. Neptuna od nr 2 – 8.

9. Do nabycia kolejny Nr Tygodnika Niedziela , Gość Niedzielny, w salce do odebrania Rycerz Niepokalanej. . Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Są jeszcze kalendarze na nowy 2016 rok.

10. Są również świece Caritas na stół wigilijny jako Dzieło Pomocy Dzieciom najbardziej potrzebującym, oraz kartki świąteczne .Można też nabyć przed kościołem opłatki na stół wigilijny.
.
11. Dziś w całej Polsce odbywa się po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc kościołom na wschodzie. Za złożone ofiary na ten cel – Bóg zapłać!
12. Komunikat ks. Biskupa ordynariusza./verte/

13. Za chwilę wystawienie Najświętszego Sakramentu i nasza wspólna modlitwa…
Ks. proboszcz