OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ ADWENTU – 10. XII. 2017

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ ADWENTU – 10. XII. 2017

1. Przeżywamy w kościele okres Adwentu , który ma nas duchowo przygotować do świąt Narodzenia Pańskiego. Przypominamy i zachęcamy do uczestnictwa w Mszach św. Roratnich , które są odprawiane o godz. 18.00

2. Za tydzień w niedzielę o godz. 15.00 odbędzie się Msza św. dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. oraz ich rodziców. Na mszy św. odbędzie się poświęcenie medalików.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy. Pół godziny przed nowenną zapraszamy na wspólny różaniec

4. W piątek o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia Bożego połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu.

5. W sobotę na godz. 18.00 zapraszamy do kościoła młodzież z

6. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszego kościoła.

7. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła za kwiaty. W sobotę na godz.900prosimy chętne osoby z ul. Orbitalnej od nr 53- 63 .

8.Do nabycia kolejny Nr Tygodnika Niedziela , Gość Niedzielny, oraz dla dzieci Promyczek Dobra . Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Są jeszcze kalendarze na nowy 2018 rok.

9. Są również świece Caritas na stół wigilijny jako Dzieło Pomocy Dzieciom najbardziej potrzebującym, oraz kartki świąteczne .Można też nabyć przed kościołem opłatki na stół wigilijny.

10. Dziś w całej Polsce odbywa się po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc kościołom na wschodzie. Za złożone ofiary na ten cel – Bóg zapłać!

11. Modlimy się w intencjach Ojca Św. .Franciszka , za chorych i cierpiących , za naszą ojczyznę , nasze rodziny , o powołania kapłańskie i zakonne , o wytrwanie w postanowieniach rekolekcyjnych , za dusze naszych bliskich zmarłych……..

Ks. proboszcz