OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU 17. 03. 2019r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU 17. 03. 2019r.

1.Dziś Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym o godz.17.30

2.W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3.W piątek o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia Bożego. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 16.30- dla dzieci, a o godz. 17.45 dla dorosłych.

4.W sobotę na godz. 18.00 zapraszamy do kościoła młodzież z grupy młodszej przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania.

5.W przyszły poniedziałek 25 marca będziemy przeżywać Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień Świętości Życia. Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Już dziś zachęcamy do wzięcia deklaracji na Duchową adopcje. Przed kościołem można otrzymać taką deklaracje.

6.We wtorek przypada Uroczystość św. Józefa. Zapraszamy na Mszę św. wieczorną.

7.W dniach 29 – 30 marca będzie odbywać się zbiórka żywności przy sklepach. Po niedzieli prosimy o zapisywanie się na te dyżury.

8.W dniu dzisiejszym przypada dzień imienin naszego ks. proboszcza Zbigniewa. Msza św. o godz. 12.30 , będzie odprawiona w Jego intencji . Polecamy księdza proboszcza naszym modlitwą.

9.Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszego kościoła.

10.Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła; za kwiaty. W sobotę o godz. 900 prosimy do pomocy chętne osoby z ul. Neptuna od nr 10 – 18.

11.W przedsionku kościoła jest wystawiony kosz i puszka na Jałmużnę Postną.

12.Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejny nr Tygodnika Niedziela , Gość Niedzielny oraz Promyczek Dobra. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

13.Dziś po Mszach św. odbywa się w całej Polsce zbiórka do puszek na Misje św. tzw. Dzieło Pomocy ,, Ad Gentes”. Za wszelkie ofiary złożone na ten cel – Bóg zapłać!

14.Modlimy się w intencjach ojca św. Franciszka ; za chorych i cierpiących ;za naszą ojczyznę ; o wytrwanie w postanowieniach rekolekcyjnych ; za księdza proboszcza Zbigniewa i za dusze naszych bliskich zmarłych..

ks. proboszcz