OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ 18.04.2021r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ 18.04.2021r.

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy w kościele Tydzień Biblijny. Modlimy się abyśmy zawsze karmili się Słowem Bożym i wcielali Je w swoje życie.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy. Przed nowenną zapraszamy na wspólny różaniec.

3. W czwartek na godz. 18.00 zapraszamy do kościoła młodzież z grupy najmłodszej – tj. kl VII – przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.

4. W piątek o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia Bożego połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu.

5. W piątek przypada Uroczystość Św. Wojciecha . Bpa i Męcz. Głównego Patrona Polski.

6. W najbliższą sobotę 24 kwietnia na godz. 15.00 zapraszamy do kościoła rodziców dzieci kl. III ze szkoły Podstawowej nr 12 , które przygotowują się do pierwszej komunii świętej. Natomiast spotkanie dla rodziców ze SP nr 6 będzie też w najbliższą sobotę o godz 16.30. Obecność wszystkich rodziców obowiązkowa.

7. Również w najbliższą sobotę o godz. 18.30 w kościele N.M.P. Królowej Polski rozpocznie się czuwanie modlitewne dla młodzieży. Zapraszamy też na to spotkanie młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania.

8. Za tydzień w Niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.

9. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszego kościoła. Również te składane drogą internetową.

10. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła , tym razem w sobotę o godz. 8.00 prosimy do pomocy chętne osoby z ul Orbitalnej od nr 41 do nr 51.

11. Do nabycia kolejny nr Tygodnika Niedziela oraz Gość Niedzielny. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

12. Parafialny Zespół Caritas zbiera dziś ofiary od Grona Wspierających Ubogich i na dożywianie dzieci w szkołach. Za ofiary Bóg zapłać!

13. Módlmy się w intencjach Ojca św. Franciszka , wszystkich chorych i cierpiących ustanie pandemii ; całą Służbę Zdrowia; nasze rodziny ; naszą ojczyznę ;za naszą parafię ;za dusze naszych bliskich zmarłych.

– Pod Twoją Obronę- Michale Archaniele- Modlitwa na czas epidemii
ks. proboszcz