OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 11. 04.2021r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 11. 04.2021r.

1. W dniu dzisiejszym obchodzimy w Kościele święto Miłosierdzia Bożego. Przed każdą Mszą św. odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia .O godz.12.30 odbędzie się Msza św. odpustowa w parafii pod tym wezwaniem.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Pół godziny przed nowenną zapraszamy na wspólny różaniec.

3. W piątek o godz.15.00 Godzina Miłosierdzia Bożego połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu.

4. Dzisiejsza niedziela Miłosierdzia Bożego jest świętem patronalnym Caritas. Dlatego modlimy się za nasz Parafialny Zespół Caritas ; za Grono Wspierających Ubogich. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie w kościele Parafialnego Zespołu Caritas oraz Grona Wspierających Ubogich a w czwartek spotkanie Parafialnego Zespołu Akcji Katolickiej.

4a. Dziś o godz. 19.30 w kościele pw. św. Klemensa zostanie odprawiona Msza św. w intencji wszystkich tegorocznych maturzystów. Wiąże się to z coroczną Diecezjalną PielgrzymkąMaturzystów na Jasną Górę.

4b. W dniu 14 kwietnia przypada Święto Chrztu Polski. Modlimy się za naszą ojczyznę. Przypominamy o wywieszeniu w tym dniu flag narodowych.

5. Przypominamy , że dostaliśmy na parafię pewną ilość maseczek ochronnych na czas epidemii. Są one wyłożone na stoliku przy wejściu na chór. Można sobie przy wyjściu z kościoła takiemaseczki za darmo wziąć.

6. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszego kościoła. Również te składane drogą internetową.

7. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła. W sobotę na godz. 9.00 prosimy chętne osoby z ul. Orbitalnej od nr 33-39.

8. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejny nr Tygodnika Niedziela, Gość Niedzielny. W salce do odebrania Rycerz Niepokalanej.

9. Tak jak słyszeliśmy dziś odbywa się zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas Diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej . Za złożone ofiary – Bóg zapłać!

10 Módlmy się w intencjach Ojca św. Franciszka , wszystkich chorych i cierpiących ustanie pandemii ; całą Służbę Zdrowia; nasze rodziny ; naszą ojczyznę ;za parafialny Zespół Caritas i Grono Wspierających Ubogich ;za dusze naszych bliskich zmarłych ; za Śp. ks. Aleksandra Walkowiaka- Jutro w Kolegiacie o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza św. Pogrzebowa a po niej odbędą się uroczystości pogrzebowe na cmentarzy w Grodźcu Małym.

– Pod Twoją Obronę- Michale Archaniele- Modlitwa na czas epidemii