OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU-15.03.2020r

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU-15.03.2020r

1. Dziś Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym o godz. 17.30.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Pół godziny przed nowenną zapraszamy na wspólny różaniec.

3. W piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowej; o godz. 17.45 dla dorosłych.Drogi Krzyżowej dla dzieci o godz. 16.30 nie będzie.

4. Również w piątek o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu.

7. We wtorek przypada dzień imienin naszego ks. proboszcza Zbigniewa. Zapraszamy w tym dniu na Mszę św. o godz. 18.00, która będzie odprawiona w Jego intencji . Już teraz polecamy ks. proboszcza Zbigniewa naszym modlitwą.

8. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszego kościoła .

9. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła; za kwiaty. W tym tygodniu w sobotę o godz. 9 00 odpowiedzialni za porządki w kościele będą osoby z ul. Orbitalnej od nr.67- 73.

10. W przedsionku kościoła jest wystawiony kosz i puszka do których można składać dary na dla osób potrzebujących .na Jałmużne Postną . Zespół Caritas rozprowadza kartki świąteczne oraz paschaliki na stół wielkanocny. Dochód z paschalików .przeznaczony jest na pomoc dzieciom w Rwandzie. Zachęcamy do ich nabywania.
-Dziś Zespół Caritas zbiera Ofiary do puszek od Grona Wspierających Ubogich, oraz na dożywianie dzieci w szkołach.. Za ofiary – Bóg zapłać
– Zaplanowana zbiórka żywności przy sklepach ze względu na sytuacje związaną z Koronawirusem zostaje odwołana.

11. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejny Nr Tygodnika Niedziela, Gość Niedzielny. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

12. Modlimy się w intencji ojca św. Franciszka ; za chorych i cierpiących na skutek panującej epidemi ; o powołania kapłańskie i zakonne ; za nasze rodziny; za naszą ojczyznę ; za ks. proboszcza Zbigniewa i za dusze naszych bliskich zamarłych.

– Po Mszach św. śpiewamy suplikacje
ks. proboszcz