OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ W ROKU – 22.01.2023

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ W ROKU – 22.01.2023

1. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Pół godziny przed Nowenną zapraszamy na wspólny różaniec.

2. Dziś przypada 37 rocznica śmierci Sługi Bożego Biskupa Wilhelma Pluty. Modlimy się i Jego rychłą beatyfikacje.

3. W tym tygodniu zakończymy Wizytę Duszpasterską – kolędę w naszej parafii.
a) w poniedziałek – ul. Połaniecka oraz Gomółki 26i 26a oraz 28 i 28a
b) we wtorek – ul. Obrońców Pokoju 24a,b,c
c) w środę – Dom Pomocy Społecznej przy ul. Neptuna oraz kolęda uzupełniająca.

4. W piątek o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia Bożego połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu.

5. Za tydzień w niedziele po Mszy św. o godz. 1230 zmiana tajemnic Żywego Różańca a o godz. 15.00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. oraz ich rodziców.

6. Plan świątecznych spotkań grup parafialnych. W środę po Mszy św. spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas ;oraz Odnowy w Duchu Św. a w czwartek Parafialnego Zespołu Akcji Katolickiej.

7. W piątek na godz. 18.00 zapraszamy do kościoła młodzież z grupy starszej – kl. VIII. przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania. Natomiast w sobotę na godz. 18 .00 zapraszamy młodzież z grupy młodszej – tj. VII kl.

8. W dniu 6 lutego w parafii św. Klemensa po Mszy św. wieczornej rozpocznie się Kurs Przedmałżeński.. Również w tejże parafii trwają zapisy do Sakramentu Bierzmowania dla osób dorosłych.

– W sobotę 28 stycznia o godz. 15.30 w parafii św. Klemensa odbędzie się spotkanie opłatkowe dla mężczyzn z grupy św. Józefa. Na spotkaniu będzie obecny redaktor Jacek Karnowski.

9. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszego kościoła . Również te składane drogą internetowa.

10. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła . W sobotę na godz. 8.00 prosimy do pomocy chętne osoby z ul. Obr. Pokoju 30 a i b.

11. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejny nr Tygodnika Niedziela oraz Gość Niedzielny. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

12. Modlimy się w intencjach Ojca św. Franciszka ,za chorych i cierpiących, za Służbę Zdrowia , w Tygodniu Ekumenicznym modlimy się o jedność wszystkich chrześcijan ; za nasze rodziny , o powołania kapłańskie i zakonne , i za dusze naszych bliskich zmarłych.

– Pod Twoją Obronę.
– Święty Michale Archaniele.

ks. proboszcz