OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ W ROKU – 29.01.2023.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ W ROKU – 29.01.2023.

1. Dziś po Mszy św. o godz. 12.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca a o godz. 15.00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. oraz ich rodziców.

2. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Pół godziny przed nowenną zapraszamy na wspólny różaniec.

3. W czwartek – 2 lutego obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 9.00 i 18.00 . Na Mszach św. odbywa się błogosławieństwo świec. W tym dniu odchodzimy również Dzień Życia Konsekrowanego.

4. W piątek o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia Bożego połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu.

5. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie ze wszystkim katechetami.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek , piątek i sobota miesiąca ; okazja do spowiedzi św. w te dni od godz. 17.30. W sobotę z rana odwiedziny chorych w domach z Najświętszym Sakramentem, a o godz. 17.00 nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.

7. W dniu 6 lutego w parafii św. Klemensa rozpoczyna się Kurs Przedmałżeński.

8. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszego kościoła. Również te składane drogą internetową Dziś przy wyjściu z kościoła jak to czynimy raz w miesiącu rozdajemy koperty na ten cel.

9. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła. W sobotę na godz. 8.00 prosimy chętne osoby z ul Polnej.

10. Przy wyjściu z kościoła kolejny Nr Tygodnika Niedziela oraz Gość Niedzielny. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

11. Za tydzień przypada niedziela poprzedzająca obchody XXXI ŚWIATOWEGO DNIA CHOREGO. W związku z tym w całej naszej diecezji w tym dniu będą zbierane ofiary do puszek na hospicja znajdujące się w naszej diecezji.

12. Modlimy się w intencjach Ojca św. Franciszka ,za chorych i cierpiących , za Służbę Zdrowia ; za nasze rodziny , o powołania kapłańskie i zakonne , i za dusze naszych bliskich zmarłych.

– Pod Twoją Obronę.
-Św. Michale Archaniele.