OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA V NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 05.02.2023r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA V NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 05.02.2023r.

1. W sobotę 11 lutego we wspomnienie liturgiczne N.M.P. z Lourdes będziemy przeżywać XXXI Światowy Dzień Chorego . Hasłem tego dnia są słowa ,, Miej o nim staranie” / Łk 10,35 / Idź i ty czyń podobnie” Modlimy się szczególnie w tym dniu za wszystkich ludzi chorych, cierpiących oraz tych, którzy się nimi opiekują. Zapraszamy wszystkich na Mszę św. w sobotę o godz. 1800. Po Mszy św. będzie można otrzymać Sakrament Namaszczenia Chorych. Natomiast w przeddzień Światowego Dnia Chorego w piątek 10 lutego o godz. 11.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza św. w kaplicy naszego Głogowskiego szpitala. Od godziny 10.00 będzie miało miejsce modlitewne czuwanie . Będziemy polecać Panu Bogu wszystkich chorych i cierpiących oraz całą Służbę Zdrowia. Na zakończenie chorzy otrzymają Sakrament Namaszczenia. Również zachęcamy do udziału w tej Mszy św.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Pół godziny przed Mszą św. zapraszamy na wspólny różaniec.

3. W piątek o godz. 15 00 Godzina Miłosierdzi Bożego połączona z adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszego kościoła.. Również te składane drogą internetową.

5. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła, za kwiaty .
– w sobotę na godz. 8.00 prosimy do pomocy chętne osoby z ul. Cybisa i Wybickiego.

6. Do nabycia kolejny nr Tygodnika Niedziela oraz Gość Niedzielny. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

7. Tak jak było ogłaszane tydzień temu dziś po Mszach św. przed Światowym Dniem Chorego zbierane są ofiary do puszek na Hospicja znajdujące się w naszej diecezji. Za złożone ofiary – Bóg zapłać !

8. Modlimy się w intencjach Ojca św. Franciszka ,za chorych i cierpiących , za Służbę Zdrowia ; za nasze rodziny , o powołania kapłańskie i zakonne , i za dusze naszych bliskich zmarłych.

– Pod Twoją Obronę.
-Św. Michale Archaniele.

ks. proboszcz