OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ 03.05.2020 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ 03.05.2020 r.

1. Dziś Nabożeństwo Majowe o godz. 18.00. W dni powszednie majowe po Mszy św. wieczornej. Zachęcamy w miesiącu maju do modlitwy przez wstawiennictwo Matki Bożej. – Dziś przeżywamy ,,Niedzielę Dobrego Pasterza”. Rozpoczynamy w kościele Tydzień Modlitw o Powołania. Modlimy się za nasze Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu,

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z Nabożeństwem Majowym.

3. W piątek o godz. 15 .00 Godzina Miłosierdzia Bożego połączona z Adoracją Najświętszego Sakramentu.

4. W piątek przypada uroczystość św. Stanisława Bpa i Męczennika – Głównego Patrona Polski.

5. Informujemy , że ze względu na panującą sytuacje związaną z pandemią daty Pierwszej Komunii św. w naszym mieście zostają przeniesione na jesień. W naszej parafii planujemy I Komunie Św. w niedzielę 27 września.

6. Najbliższy Kurs Przedmałżeński rozpocznie się w parafii p.w. Miłosierdzia Bożego w niedzielę 24 maja o godz. 18.00.

7. Dziękujemy za ofiary na potrzeby naszego kościoła W związku z panującą pandemią i niemożnością bycia wszystkich osobiście w kościele, ofiarę na kościół można złożyć drogą internetową / Nr rachunku 47109021120000000552001467 / Za złożone ofiary -Bóg zapłać! W mienionym tygodniu zakończyliśmy w naszym kościele układanie nowej granitowej posadzki na całym kościele. Jest to nasze wotum wdzięczności dla naszego patrona św. Maksymiliana – Męczennika za Jego dwudziestopięcioletnią opiekę nad naszą parafią. Dziękujemy wszystkim za dar modlitwy , ofiary i wszelkie okazane dobro.

8. Bóg zapłać za pomoc przy sprzątaniu kościoła, za kwiaty. W sobotę na godz. 9.00 prosimy do pomocy chętne osoby z ul. Herkulesa od nr 1-7.
Na skraju ławek są naklejone żółte kartki . Wskazują one gdzie zajmujemy miejsce w kościele.

9. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejny nr Tygodnika Niedziela oraz Gość Niedzielny. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Na stronie internetowej parafii jest zamieszczony nowy numer informatora Parafialnego. Prosimy o zapoznanie się z nim.

10. Za chwilę wystawienie Najświętszego Sakramentu i nasza osobista modlitwa.