OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ 12 . 05. 2019

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ 12 . 05. 2019

1.Dziś Nabożeństwo Majowe o godz. 18.00. W dni powszednie majowe po Mszy Św. wieczornej. Zapraszamy wszystkich do udziału w tym nabożeństwie.

2.W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z Nabożeństwem Majowym. Pół godziny przed Mszą św. zapraszamy na wspólny różaniec.

3.Za tydzień w niedzielę 19 maja na Mszy św. o godz. 11.00 dzieci kl. III naszej parafii przystąpią do Pierwszej Komunii św. W związku z tym w tym tygodniu próba dla dzieci pierwszkomunijnych ze szkoły Podstawowej nr 6 i 12 będzie we wtorek i czwartek o godz. 16.00 . Obecność wszystkich obowiązkowa. Rocznica Pierwszej Komunii św. będzie w tą samą niedzielę za tydzień na Mszy św. o godz. 9..00. W środę o godz. 16.00 będzie próba dla dzieci , które będą przeżywać rocznice Pierwszej Komunii św.

4.W piątek o godz. 15 .00 Godzina Miłosierdzia Bożego połączona z Adoracją Najświętszego Sakramentu. Majowe w tym dniu o godz. 17.45.

5.W dniach 1 i 2 czerwca / sobota – niedziela / planujemy naszą coroczną pielgrzymkę do Częstochowy , Czernej , Tyńca oraz Kalwarii Zebrzydowskiej. Osoby zapisane na pielgrzymkę prosimy o uzupełnianie danych osobowych i dokonywanie przedpłat.

6.W sobotę na godz. 18.00 zapraszamy do kościoła młodzież z grupy młodszej przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania.

7.W dniach 18-19 maja w Głogowie w Hali Widowiskowo Sportowej odbędzie się konferencja ,, Jesteście moimi przyjaciółmi”, na którą zapraszamy wszystkich , którzy chcą pogłębić swoją relacje z Bogiem oraz niewierzących , którzy chcą doświadczyć działania żywego Boga. Szczegóły zamieszczone są na plakacie w gablocie.

8.W dniach 2-4 sierpnia w Głogowie będzie gościł Charyzmatyk ojciec James Maniackal. Organizatorem tego spotkania jest parafia pw. Bożego Miłosierdzia . Szczegóły tego wydarzenia są umieszczone na plakacie w gablocie .

9.W dniach 27-30 czerwca odbędzie się 8 rowerowa pielgrzymka na Jasną Górę. Szczegóły na plakacie przed kościolem.

10.Bóg zapłać, za ofiary na potrzeby naszego kościoła.

11.Bóg zapłać za pomoc przy sprzątaniu Kościoła, za kwiaty, Tym razem w piątek po Mszy św. wieczornej odpowiedzialni za porządki w kościele będą rodzice dzieci pierwszokomunijnych.

12.Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejny nr Tygodnika Niedziela ;Gość Niedzielny. Promyczek Dobra dla dzieci. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej

13.Modlimy się w intencjach Ojca św. Franciszka ; za dzieci , które za tydzień przystąpią do Pierwszej komunii św., za chorych i cierpiących, za nasze rodziny , naszą ojczyznę, za nowo wyświęconych w dniu wczorajszym diakonów o powołania kapłańskie i zakonne. i za duszę naszych bliski
ks. proboszcz