OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZELĘ WIELKANOCNĄ 5.05.2019r

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZELĘ WIELKANOCNĄ 5.05.2019r
                                    

  1.  W dniu dzisiejszym rozpoczynamy Jedenasty Tydzień Biblijny , który będziemy przeżywać pod hasłem :,, Głosić Ewangelię Mocą Ducha Świętego”. Chcemy zgłębiać i karmić się Żywym Słowem Bożym. Przy wyjściu z kościoła każdy otrzyma małą karteczkę z numerem rozdziału i wiersza z ewangelii wg św. Jana . Zachęcamy aby w domu  odszukać ten fragment w Piśmie Świętym i go odczytać.

2.Dziś Nabożeństwo Majowe o godz. 18.00. W dni powszednie majowe po Mszy Św. wieczornej. Zapraszamy wszystkich do udziału w tym nabożeństwie.                       

3.W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z Nabożeństwem Majowym. Pół godziny przed Mszą św. zapraszamy na wspólny różanie

4.We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas. A w czwartek spotkanie Parafialnego Zespołu Akcji Katolickiej.

5.Przypominamy , że Pierwsza Komunia św. w naszej parafii będzie w niedzielę 19 maja na mszy św. o godz. 11.00 W związku z tym w tym tygodniu  próby dla dzieci pierwszokomunijnych ze szkoły Podstawowej nr 6 i 12 będą we wtorek i czwartek o godz. 16.00  Obecność wszystkich obowiązkowa.. Natomiast  Rocznica I komunii św. odbędzie się w tym samym dniu na Mszy św. o godz. 9.00

6.W piątek o godz. 15 .00 Godzina Miłosierdzia Bożego połączona z Adoracją Najświętszego Sakramentu

7.W dniach 1 i 2 czerwca  / sobota – niedziela / planujemy naszą coroczną pielgrzymkę do Częstochowy . Chcemy również udać się do sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Czernej , do Tyńca oraz Kalwarii Zebrzydowskiej. Osoby zapisane na pielgrzymkę prosimy o uzupełnianie danych osobowych i dokonywanie przedpłat.

8.W dniach 18-19 maja w Głogowie w Hali Widowiskowo Sportowej odbędzie się konferencja ,, Jesteście moimi przyjaciółmi”, na którą zapraszamy wszystkich , którzy chcą pogłębić swoją relacje z Bogiem oraz niewierzących , którzy chcą doświadczyć działania żywego Boga. Szczegóły zamieszczone są na plakacie w gablocie                                                                               
9.Bóg zapłać, za ofiary na potrzeby naszego kościoła.

10.Bóg zapłać za pomoc przy sprzątaniu Kościoła, za kwiaty. W sobotę na godz. 9.00 prosimy chętne osoby z ul Długosza nr parzyste.

11.Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejny nr Tygodnika Niedziela , Gość Niedzielny. Promyczek Dobra dla dzieci . W salce do odebrania jest Rycerz Niepokalanej. Można również otrzymać darmową gazetę  o tematyce Bożego Miłosierdzia. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

12.Komunikat księdza Biskupa Diecezjalnego. Za chwilę wystawienie Najświętszego Sakramentu i nasza wspólna modlitwa.

13. Za chwilę wystawienie Najświętszego Sakramentu i nasza wspólna modlitwa
                                                                               Ks. proboszcz