OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU- 27. 03. 2022r „LAETARE”

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU- 27. 03. 2022r „LAETARE”


1. Dziś Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym o godz. 17.30 .Po Mszy św. o godz.12.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca a o godz. 15.00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. oraz ich rodziców.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Pół godziny przed nowenną zapraszamy na wspólny różaniec.

3. W piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowej; o godz. 16.30 dla dzieci, a o godz. 17.45 dla dorosłych.

4. Również w piątek o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia połączona z adoracją Najświętszego Sakrament.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W sobotę o godz. 17.00 na nabożeństwo do Niepokalanego Serca Mary.
8. Głogowskie Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym zapraszają na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie w czwartek o godz. 18.00 do kościoła Bożego Ciała w Głogowie.

6. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszego kościoła. Również te składane drogą internetowa. Dziś przy wyjściu z kościoła jak to czynimy raz w miesiącu rozdajemy koperty na ten cel.

7. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła; za kwiaty. W sobotę na godz. 8.00 prosimy do pomocy chętne osoby z ul. Orbitalnej nr 59.

8. W przedsionku kościoła jest wystawiony kosz i puszka do których można składać dary na dla osób potrzebujących na Jałmużnę Postną Zespół Caritas rozprowadza kartki świąteczne oraz duże świece stół wielkanocny . Zachęcamy do ich nabywania. -zachęcamy do składania produktów długoterminowych dla uchodźców z Ukrainy.

9. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejny Nr Tygodnika Niedziela , Gość Niedzielny oraz Mały Gość Niedzielny. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

10. Módlmy się w intencjach ojca św. Franciszka; szczególnie za ludzi chorych i cierpiących; za całą Służbę Zdrowia ; za nasze rodziny ; za naszą ojczyznę ;o pokój na świecie, o ustanie wojny na Ukrainie ,za wszystkich uchodźców, za naszą parafii, o powołania kapłańskie i zakonne; za dusze naszych bliskich zmarłych.

– Pod Twoją Obronę- Święty Michale Archaniele- Modlitwa na czas epidemii- Po Mszy św. odśpiewamy Suplikacje modląc się o ustanie wojny na Ukrainie.