OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ UROCZYSTOŚCI JEZUSACHRYSTUSA – KRÓLA WSZECHŚWIATA – 22. 11. 2020r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ UROCZYSTOŚCI JEZUSACHRYSTUSA – KRÓLA WSZECHŚWIATA – 22. 11. 2020r.

1.W dniu dzisiejszym przeżywamy ostatnią niedzielę roku liturgicznego- Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W sposób szczególny modlimy się za nasze Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu za Akcje Katolicką oraz Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży. Za tydzień będzie Pierwsza Niedziela Adwentu Rozpocznie się nowy rok liturgiczny.

2. Dziś Nabożeństwo Wypominkowe o godz. 18 00 ; będą to ostatnie tegoroczne wypominki.

3.W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4.W piątek o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia Bożego połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu.

5.W przyszłą niedzielę ze względu na pandemie nie będzie w kościele zmiany Żywego Różańca. Odmawiamy tą samą intencje, która była w tym miesiącu, dodając modlitwę za chorych i cierpiących oraz za Całą Służbę Zdrowia.

6. Dziś na Mszy św. o godz. 7.00 zostały poświęcone opłatki na stół wigilijny. Od dziś można je nabywać u pana kościelnego przed kościołem.

7. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszego kościoła. Również te składane drogą internetową.

8.Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła, za kwiaty. W sobotę na godz. 8.00 prosimy chętne osoby z ul. Neptuna od nr 26-30.

9.Do nabycia kolejny Nr Tygodnika Niedziela, Gość Niedzielny . Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Są również do nabycia świece Caritasu na Stół Wigilijny. Zachęcamy do ich nabywania.

11.Modlimy się w intencjach ojca św. Franciszka ;za ludzi chorych i cierpiących, za całą Służbę Zdrowia , o ustanie pandemii ;za nasze rodziny ; naszą ojczyznę , naszą parafię , o powołania kapłańskie i zakonne , o zdrowie dla ks. proboszcza , i za dusze naszych bliskich zmarłych.

– Pod Twoją Obronę- Święty Michale Archaniele-Modlitwa na czas epidemii…


ks. proboszcz