OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ UROCZYSTOŚCI ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 31. 05.2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ UROCZYSTOŚCI ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 31. 05.2020

1. Dziś Nabożeństwo Majowe o godz. 18.00. Od jutra zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach czerwcowych. – Dziś po Mszy św. o godz. 12.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.

2. W dniu jutrzejszym przeżywamy święto N.M.P Matki Kościoła. Zapraszamy na Mszę św. wieczorną o godz.18.00.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z Nabożeństwem Czerwcowym. Pół godziny przed Mszą św. zapraszamy na wspólny różaniec.

4. W czwartek przypada święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kaplana.

5. W piątek o godz. 15 .00 Godzina Miłosierdzia Bożego połączona z Adoracją Najświętszego Sakramentu.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek , piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. od godz. 17.30. W sobotę z rana odwiedziny chorych w domach z Najświętszym Sakramentem . O godz. 17.00 odbędzie się nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi. A godz. 21 . 00 zapraszamy na Apel Jasnogórski prowadzony przez Akcje Katolicką . W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na Mszę św. szczególnie osoby z grupy Przyjaciół Paradyża.

7. Przypominamy , że został zniesiony limit osób uczestniczących we Mszy św. w kościele. Zachęcamy do uczestnictwa w Mszach św. z zachowaniem obowiązujących zasad sanitarnych.

8. Bóg zapłać, za ofiary na potrzeby naszego kościoła . W dniu dzisiejszym jak to czynimy raz w miesiącu rozdajemy koperty na ten cel. Przypominamy , że ofiary na kościół można również składać drogą elektroniczną. W mienionym tygodniu zakończono prace przy odnowieniu skweru zielonego przed kościołem ,oraz położeniu nowych paneli podłogowych w salce przy kościele.

9. Bóg zapłać za pomoc przy sprzątaniu kościoła. W sobotę na godz. 8.00 prosimy chętne osoby z ul. Długosza nr nieparzyste.

10. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejny nr Tygodnika Niedziela oraz Gość Niedzielny.. Jest również Mały Gość Niedzielny oraz Promyczek Dobra . Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

11. Modlimy się za ojca świętego Franciszka o ustanie pandemii , za całą Służbę Zdrowia , za nasze rodziny , o powołania kapłańskie i zakonne , za ks. neoprezbitera Jarosława , który dziś o godz. 12.30 odprawi w naszym kościele Mszę św. Prymicyjną , za nasze rodziny , naszą ojczyznę za dusze naszych bliskich zmarłych.