OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ W ROKU 14. 06.2020r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ W ROKU 14. 06.2020r.

1. Dziś Nabożeństwo Czerwcowe o godz. 18.00. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Po nabożeństwie odbędzie się procesja Eucharystyczna wokół kościoła. W czwartek będzie zakończenie oktawy Bożego Ciała.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z Nabożeństwem Czerwcowym Pół godziny przed Mszą św. zapraszamy na wspólny różaniec.

3. Od dzisiejszej niedzieli przez cały tydzień w poszczególne dni odbywają się uroczystości w Sanktuarium Matki Bożej Rokitniańskiej przed Odpustem ku czci Matki Bożej. Szczegółowy plan tych uroczystości jest wywieszony w gablocie oraz umieszczony jet na stronie internetowej. W tym roku zapraszamy przede wszystkim do duchowej łączności z sanktuarium dzięki transmisjom internetowym.

4. W piątek przypada 10 rocznica Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa w naszym mieście. O godz. 18.30 w parafii N.M.P. Królowej Polski zostanie odprawiona uroczysta Msza św. Od godz. 16.00 rozpocznie się modlitewne czuwanie.

5. W piątek o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia Bożego połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu.

6. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie w kościele Parafialnego Zespołu Caritas a w czwartek po Mszy św. spotkanie Parafialnego Zespołu Akcji Katolickiej.

7. We wtorek 16 czerwca przypada VIII rocznica Święceń biskupich pasterza naszej diecezji Księdza Biskupa Tadeusza Lityńskiego. Modlimy się za Niego aby Bóg mu Błogosławił w Jego posłudze pasterskiej.

8. Instytut Filozoficzno-Teologiczny im. Edyty Stein w Zielonej Górze chciałby wszystkim chętnym do uczestnictwa w studiach teologicznych zaproponować ich nową formułę. Wykłady na studiach magisterskich odbywać się będą od poniedziałku do czwartku od godziny 16:15 do godziny 20:30. Szczegółowa informacja wywieszona jest w gablocie przed kościołem.

9. Bóg zapłać, za ofiary na potrzeby naszego kościoła . Ofiary na kościół można składać również drogą internetową.

10. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła za kwiaty . W sobotę na godz. 8.00 prosimy chętne osoby z ul. Połanieckiej nr parzyste.

11. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejny nr Tygodnika Niedziela, Gość Niedzielny oraz Promyczek Dobra dla dzieci. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

12. Dziś po Mszach św. w całej naszej diecezji zbierane są ofiary do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski oraz Instytut Teologiczno – Filozoficzny w Zielonej Górze . Za wszelkie ofiary na ten cel – Bóg zapłać!

13 Modlimy się w intencjach Ojca św. Franciszka ; za księdza biskupa Tadeusza; za chorych i cierpiących ;o ustanie epidemii ; za naszą ojczyznę i nasze rodziny ; o dobre przeżycie uroczystości Rokitniańskich i za dusze naszych bliskich zmarłych.