OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XIII NIEDZIELĘ W ROKU-28. 06 2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XIII NIEDZIELĘ W ROKU-28. 06 2020

1.Dziś po Mszy św. o godz. 1230 odbędzie się zmiana tajemnic Żywego Różańca.

2.Dziś Nabożeństwo Czerwcowe o godz.1800, w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.

3.Jutro w poniedziałek przypada uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła . Zapraszamy w tym dniu na Mszę św. o godz. 9.00 i o godz. 1800. Jest to święto nakazane dlatego mamy obowiązek uczestnictwa w eucharystii.

4.W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Pół godziny przed Mszą św. zapraszamy na wspólny różaniec.

5.W tym tygodniu przypada I- wszy Czwartek i Piątek i Sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. w te dni od godz.17.30. W sobotę o godz. 17.00 nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi , a o godz. 21,00 zapraszamy na Apel Jasnogórski.

6.W sobotę z rana odwiedziny chorych w domach z Najświętszym Sakramentem z racji Pierwszego Piątku miesiąca. Ks. Krzysztof odwiedzi swoich chorych w niedzielę 5 lipca po południu.

7.Przypominamy że wkroczyliśmy w okres wakacji. W tym czasie pamiętajmy o obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. i zachowywaniu bożych przykazań.

8.Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszego kościoła. Dziś przy wyjściu z kościoła jak to czynimy raz w miesiącu rozdajemy koperty na ten cel.

9.Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła ; za kwiaty. W sobotę na godz.8.00 prosimy chętne osoby z ul .Połanieckiej nr nieparzyste

10.Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejny nr Tygodnika Niedziela, Gość Niedzielny oraz Mały Gość Niedzielny i Promyczek Dobra. .Są jeszcze rozdawane darmowe gazety o tematyce religijnej .Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Jest również rozdawany nowy Informator Duszpasterski z aktualnymi ogłoszeniami.

11.Modlimy się w intencjach Ojca św. Franciszka ; za chorych i cierpiących , o ustanie pandemii , za naszą ojczyznę , o światło Ducha Św. w dzisiejszych wyborach, za młodzież i dzieci , która rozpoczęła okres wakacji aby w tym czasie pamiętali o Panu Bogu , za dusze naszych bliskich zmarłych.