OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ –05 .07. 2020r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ –05 .07. 2020r.

1. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Pół godziny przed Mszą św.zapraszamy na wspólny różaniec.

2. W piątek o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia Bożego połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu.

3. W tym tygodniu wspominamy w liturgii:- w poniedziałek – Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej , dz- w środę – św. Jana z Dukli, prezb.- W sobotę -św. Benedykta, Opata , Patrona Europy.

4. Przypominamy, że wkroczyliśmy w okres wakacji. W tym czasie pamiętajmy o obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. .i zachowywaniu Bożych Przykazań.

5. Przestrzegamy osoby starsze i nie tylko , żeby nie wpuszczały do mieszkania osób niewiadomego pochodzenia. Jest coraz więcej przypadków , również na terenie naszej parafii , że osoby podające się za pracowników czy gazowni czy wodociągów czy innych zawodów wymuszają wejście do mieszkania w celu kradzieży. A więc zwracajmy na to uwagę.

6. W tym roku 14 sierpnia w uroczystość odpustową ku czci św. Maksymiliana Marii Kolbe – patrona naszej parafii będziemy przeżywać centralne uroczystości dwudziestopięciolecia erygowania czyli powołania do istnienia naszej parafii. Już teraz modlimy się w tej intencji i dziękujemy Dobremu Bogu za wszelkie Łaski jakie na nas zsyła przez wstawiennictwo św. Maksymiliana i wszystkich świętych.

7. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszego kościoła.

8. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła, za kwiaty. W sobotę na godz. 8.00 prosimy do pomocy chętne osoby z ul .Obrońców Pokoju 24 a,b,c. Msza św. w intencji wczorajszych ofiarodawców będzie odprawiona 28 IX o godz. 18.00.

9. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejny Nr Tygodnika Niedziela ; Gość Niedzielny, oraz Mały Gość Niedzielny. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

10. Za chwile wystawienie Najśw. Sakramentu i nasza wspólna modlitwa.