OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ –19. 07. 2020r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ –19. 07. 2020r.

1. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Pół godziny przed Mszą św. zapraszamy na wspólny różaniec.

2. W piątek o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia Bożego połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu.

3. W tym tygodniu wspominamy w liturgii:- w środę – św. Marii Magdaleny- w czwartek – św. Brygidy , Zak – Patronki Europy- w piątek – św. Kingi, Dz- w sobotę – św. Jakuba Apostoła

4. Przypominamy, że przeżywamy okres wakacji. W tym czasie pamiętajmy o obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. i zachowywaniu Bożych Przykazań.

5. W tym roku 14 sierpnia w uroczystość odpustową ku czci św. Maksymiliana Marii Kolbe – patrona naszej parafii będziemy przeżywać 25- lecie erygowania czyli powołania do istnienia naszej parafii. Już teraz modlimy się w tej intencji i dziękujemy Dobremu Bogu za wszelkie Laski jakie na nas zsyła.

6. W sobotę obchodzimy dzień imienin ks. Krzysztofa ; modlimy się w Jego intencji i zapraszamy na Mszę św. o godz.18.00

7. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszego kościoła.

8. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła, za kwiaty. W sobotę na godz. 8.00 prosimy do pomocy chętne osoby z ul. Budowlanych , Różanej i Obrońców Pokoju od strony Ruszowic.

9. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejny nr Tygodnika Niedziela oraz Gość Niedzielny,. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

10. Modlimy się w intencjach Ojca św. Franciszka ; za chorych i cierpiących ;za Służbę Zdrowia wszystkich przebywających na wakacjach ; o powołania kapłańskie i zakonne za naszą ojczyznę ; za nasze rodziny i za dusze naszych bliskich zmarłych.


Ks. proboszcz