OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XII NIEDZIELĘ W ROKU 25 06. 2017

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XII NIEDZIELĘ W ROKU 25 06. 2017

1. Dziś po Mszy św. o godz. 1230 odbędzie się zmiana tajemnic Żywego Różańca.

2. Dziś Nabożeństwo Czerwcowe o godz.1800, w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Pół godziny przed Mszą św. zapraszamy na wspólny różaniec.

4. W czwartek przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 9.00 i o godz. 18.00.

5. W piątek o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia Bożego połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu

6. W dniach od 2-12 lipca odbędzie się kolejna piesza pielgrzymka rolników z Otynia do Częstochowy. Szczegóły na plakacie w gablocie przed kościołem.

7. W sobotę o godz. 17.00 nabożeństwo do Niepokalanego Serca N.M.P

8. W dniach 6-9 lipca wyruszy z Głogowa Rowerowa Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy i bliższe informacje w parafii N.M.P. Królowej Polski.

8a. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszego kościoła. Dziś przy wyjściu z kościoła jak to czynimy raz w miesiącu rozdajemy koperty na ten cel.

9. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła ; za kwiaty. W sobotę na godz.900 prosimy chętne osoby z ul. Orbitalnej od nr 69-77.

10. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejny nr Tygodnika Niedziela oraz Gość Niedzielny. .Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

11. Tak jak ogłaszaliśmy w dniu dzisiejszym po Mszach świętych zbierane są ofiary na Misje Święte. W sposób szczególny chcemy wspomóc ludność Afrykańską gdzie pracują ojcowie Karmelici . Za wszelkie ofiary na ten cel – Bóg zapłać!

12. Modlimy się w intencji Ojca św. Franciszka ; za chorych i cierpiących ; za dzieci młodzież która rozpoczęła wakacje aby w tym czasie pamiętali o Panu Bogu , w intencji Misji świętych i ojca Pawła za naszą ojczyznę , za nasze rodziny ; i za dusze naszych bliskich zmarłych.

ks. proboszcz