OGŁOSZENIA PARAEIALNE NA XVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 06. 08. 2017 r

OGŁOSZENIA PARAEIALNE NA XVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 06. 08. 2017 r

1. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Pół godziny przed Mszą św. zapraszamy na wspólny różaniec.

2. W dniu 14 sierpnia , w poniedziałek będziemy przeżywać uroczystości odpustowe ku czci Św. Maksymiliana Marii Kolbe naszego patrona . Od soboty trwa Nowenna do św. Maksymiliana przed odpustem.

3. W piątek o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia Bożego połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu.

4. Przypominamy , że trwa miesiąc Sierpień , który jest miesiącem trzeźwości. W przedsionku kościoła jest wystawiona Parafialna Księga Trzeźwości do której można się wpisywać.

5. W środę wyruszyła coroczna piesza pielgrzymka z Głogowa na Jasną Górę. Modlimy się za wszystkich pielgrzymów. Również tych . którzy pielgrzymują duchowo.

6. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszego kościoła.

7. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła, za kwiaty. W sobotę na godz.900 prosimy chętne osoby z ul. Herkulesa od nr 26 – 30.

8. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejny nr tygodnika Niedziela, oraz Gość Niedzielny. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

9. W dalszym ciągu zachęcamy do nabywania cegiełek na odbudowe naszej Gorzowskiej Katedry , która ucierpiała na skutek pożaru . Przypominamy , że w każdym pierwszym dniu miesiąca za wszystkich ofiarodawców są odprawiane Msze św. w Sanktuariach naszej diecezji. Przed kościołem można nabywać cegiełki.

10. Za chwilę wystawienie Najświętszego Sakramentu i nasza wspólna modlitwa.

Ks. proboszcz