OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 16. 08.2020 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 16. 08.2020 r.

1. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Pół godziny przed nowenną zapraszamy na wspólny różaniec.

2. W piątek o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia Bożego połączona z adoracją Najświętszego. Sakramentu.

3. Dziś na Mszy św. o godz 12. 30 będziemy dziękować ks. Krzysztofowi za Jego czteroletnią pracę duszpasterską w naszej w naszej parafii.

4. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w uroczystościach odpustowych ku czci naszego patrona św. Maksymiliana Marii Kolbe. Dziękujemy wszystkim , którzy pomagali w przygotowaniu tych uroczystości. Za wszystko – Bóg zapłać.

5. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszego kościoła. Również te składane drogą internetową.

6. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła . W sobotę na godz.8.00 prosimy chętne osoby z ul. Orbitalnej nr 31.

7. Do nabycia kolejny nr Tygodnika Niedziela oraz Gość Niedzielny.. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

8. Tak jak było ogłaszane w dniu wczorajszym dziś w całej Polsce odbywa się zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w wyniku wybuchu w Bejrucie. Za wszelkie ofiary złożone na ten cel – Bóg zapłać!

9. Modlimy się w intencjach ojca św. Franciszka ; w intencji ks. biskupa Stefana Regmunta , który obchodzi w dniu dzisiejszym dzień imienin; za ks. krzysztofa; za ludzi chorych i cierpiących za nasze rodziny ; naszą ojczyznę o powołania kapłańskie i zakonne ,za naszą parafie przeżywającą 25 – lecie swego istnienia , i za dusze naszych bliskich zmarłych…

Ks. proboszcz