OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXIX NIEDZIELĘ W ROKU – 22.10.2017r. NIEDZIELA MISYJNA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXIX NIEDZIELĘ W ROKU – 22.10.2017r. NIEDZIELA MISYJNA

1. Dziś Nabożeństwo Różańcowe o godz. 18 00 , w dni powszednie różaniec dla dzieci o godz. 16.30 a dla dorosłych o godz. 17.30.

2 Dziś rozpoczynamy w kościele Tydzień Misyjny . Modlimy się w intencji Misji świętych, aby Ewangelia Jezusa Chrystusa dotarła po najdalsze zakątki ziemi.

3 W czwartek o godz. 18.00 w naszym kościele odbędzie się Msza św. z modlitwą o uzdrowienie. Zapraszamy do udziału w tej Mszy św.

4 W sobotę przypada dzień imienin naszego księdza Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego. Pamiętajmy szczególnie w tym dniu o modlitwie w Jego intencji.

5 W piątek o godz.15.00 Godzina Miłosierdzia Bożego połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu.

6 Przez cały Listopad pół godziny przed Mszą św. wieczorną będziemy się modlić za dusze naszych bliskich zmarłych. Przy wyjściu z kościoła można jeszcze otrzymać kartki na wypominki.

7 Przypominamy , że trwają zapisy do bierzmowania młodzieży z kl. II gimnazjum oraz z kl. VII Szkoły Podstawowej. Młodzież przychodzi na zapisy z rodzicami do kancelarii parafialnej codziennie po Mszy św. wieczornej.

8 W dniach 4-5 listopada / sobota , niedziela / odbędzie się nasza Parafialna Pielgrzymka do Lichenia , Łowicza , Niepokalanowa i Szymanowa. Wyjazd pielgrzymki w sobotę o godz. 5.00 rano z przed kościoła.

9 Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca a o godz. 15.00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. oraz ich rodziców . Na Mszy św. odbędzie się poświecenie różańców.

10 Bóg zapłać, za ofiary na potrzeby naszego kościoła.

11 Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła za kwiaty. W sobotę na godz. 9.00 prosimy chętne osoby z ul. Orbitalnej nr 31.

12 Do nabycia kolejny nr Tygodnika Niedziela oraz Gość Niedzielny. Są również kalendarze diecezjalne na nowy 2018 rok. Zachęcamy do nabywania tych kalendarzy , które są opatrzone zdjęciami z Sanktuarium Rokitniańskiego i Katedry Gorzowskiej po pożarze. Można również nabywać cegiełki na odbudowe naszej katedry.

13 Dziś Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich, oraz na dożywianie dzieci w szkołach. Za ofiary – Bóg zapłać !

14 Dziś odbywa się coroczne liczenie wiernych obecnych na Mszach św. Dlatego prosimy w miarę możliwości o powolne wychodzenie z kościoła.

15 Modlimy się w intencjach Ojca Św. Franciszka ;za naszego księdza biskupa Tadeusza; za ludzi chorych i cierpiących ,za nasze rodziny ;naszą ojczyznę ;za młodzież , która przystąpiła do Sakramentu Bierzmowania, w intencji Misji św. ; za dusze naszych bliskich zmarłych..

Ks. proboszcz