OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 18.09.2022r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 18.09.2022r.

1. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej. Pomocy. Pół godziny przed nowenną zapraszamy na wspólny różaniec.

2. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca, a o godz. 15.00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. oraz ich rodziców. Obecność wszystkich obowiązkowa.

3. W piątek o godz.15.00 Godzina Miłosierdzia Bożego połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu.

4. W piątek po Mszy św. wieczornej odbędzie się walne spotkanie Parafialnego Zespołu Akcji Katolickiej.

5. Przypominamy, że trwają zapisy do Bierzmowana młodzieży z kl. VII. Zapisy obywają się codziennie po Mszy św. wieczornej w kancelarii parafialnej. Młodzież na zapisy przychodzi z rodzicami.

6. W dniach od 1 do 2 października tj sobota i niedziela organizujemy naszą coroczną pielgrzymkę do Niepokalanowa . Przez dwa lata w związku z pandemią nie było pielgrzymki do Sanktuarium w Niepokalanowie. Po drodze chcemy się pokłonić Matce Bożej Licheńskiej w Sanktuarium w Licheniu. Nawiedzimy też Sanktuarium Matki Bożej Jazłowieckiej – Patronki Polskich Ułanów w Szymanowie. Zachęcamy do uczestnictwa w tej pielgrzymce. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc . Osoby zapisane na pielgrzymkę prosimy o dokonywanie wpłat. Wyjazd pielgrzymki będzie o godz. 5.00 rano w sobotę z parkingu naprzeciw kościoła.

7. Głogowskie wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym zapraszają w dniu 22 września w czwartek na godz. 18.00 do parafii św. Klemensa na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie.

8. Bóg zapłać, za ofiary na potrzeby naszego kościoła. Również te składane drogą internetową.

9. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła, za kwiaty. W sobotę na godz. 8.00 prosimy chętne osoby z ul. Orbitalnej nr 45.

10. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejny nr. Tygodnika Niedziela oraz Gość Niedzielny. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

11. Dziś po Mszach świętych zbierane są ofiary do puszek na KUL i uczelnie katolickie w naszej ojczyźnie. Za złożone ofiary – Bóg Zapłać.

12. Modlimy się w intencjach Ojca św. Franciszka , za chorych i cierpiących, za Służbę Zdrowia; za dzieci i młodzież, o powołania kapłańskie i zakonne; za naszą ojczyznę; o pokój na świecie; ustanie wojny na Ukrainie i za dusze naszych bliskich zmarłych.

-Pod Twoją Obronę.-Święty Michale Archaniele.
ks. proboszcz