OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 22 .09.2019r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 22 .09.2019r.


1. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca a o godz. 15.00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. oraz ich rodziców.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W piątek o godz. !5.00 Godzina Miłosierdzia Bożego połączona z adoracją Najświętszego.

4. W dzisiejszą niedzielę w ramach akcji ,, Kromka Chleba’’ na Mszy św. o godz. 12.30. poświęcimy chleb i wspólnie będziemy się nim dzielić. W ten sposób chcemy uwrażliwić ludzi na szacunek wobec daru jakim jest chleb , oraz na potrzebę dzielenia się nim z potrzebującymi.

5. W czwartek o godz. 18.30 w kościele N.M.P. Królowej Polski odbędzie się Msza św. z modlitwą o uzdrowienie.

6. W dniach 19 i 20 października / sobota i niedziela / planujemy naszą coroczną pielgrzymkę do Niepokalanowa. W tym roku chcemy również udać się do Torunia aby tam nawiedzić Sanktuarium N.M.P. Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II; chcemy odwiedzić siedzibę Radia Maryja i Telewizji Trwam ; chcemy udać się na stare miasto w Toruniu , oraz do Szymanowa aby nawiedzić Sanktuarium Matki Bożej patronki Ułanów Jazłowieckich. Chcemy dziękować Matce Bożej i naszemu patronowi św. Maksymilianowi za ich opiekę nad nami i wypraszać dalsze łaski. Zapisy na pielgrzymkę w zakrystii po Mszach św.

7. W sobotę po Mszy św. spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania z grupy starszej. Bierzmowanie w naszej parafii będzie 15 X.

8. W dniu 5 października odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca do Rokitna. Chętne osoby na ten wyjazd mogą zapisywać się w zakrystii.

9. Bóg zapłać, za ofiary na potrzeby naszego kościoła.

10. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła, za kwiaty. W sobotę na godz. 9 00 prosimy chętne osoby z ul Neptuna od nr 2-10.

11. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejny nr Tygodnika Niedziela, oraz Gość Niedzielny. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej .Są również do nabycia kalendarze diecezjalne na nowy 2020 rok. Kalendarze są ilustrowane zdjęciami z naszego Seminarium Duchownego w Paradyżu. Zachęcamy do ich nabywania.

12 W dniu dzisiejszym po Mszach św. są zbierane ofiary do puszek od Grona Wspierających Ubogich i na dożywianie dzieci w szkołach. Za ofiary Bóg Zapłać!

13. Modlimy się w intencjach Ojca św. Franciszka; za chorych i cierpiących , za nasze rodziny, za naszą ojczyznę ; w intencji Misji św.; o poszanowanie dla chleba o nowe powołania kapłańskie i zakonne i za dusze naszych bliskich zmarłych .

ks. proboszcz