OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 29.09.2019r

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 29.09.2019r

1.Dziś po Mszy św. o godz. 12.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca a o godz. 15.00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. oraz ich rodziców. 

2.We wtorek wkraczamy w miesiąc październik – czas w którym szczególnie czcimy Matkę Bożą Różańcową. Nabożeństwo Różańcowe w dni powszednie dla dzieci o godz. 16.30 a dla dorosłych o godz. 17.30. Zachęcamy wszystkich do udziału w tym nabożeństwie. 

3.W czwartek po Mszy św. spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.

4.W piątek o godz. !5.00 Godzina Miłosierdzia Bożego połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu.

5.W sobotę odbędzie się pielgrzymka Żywego Różańca do Rokitna. Zapisy na pielgrzymkę w zakrystii po Mszy św.

6.W dniach 19 i 20 października / sobota i niedziela / planujemy naszą coroczną pielgrzymkę do Niepokalanowa. W tym roku chcemy również udać się do Torunia aby tam nawiedzić Sanktuarium N.M.P. Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II; chcemy odwiedzić siedzibę Radia Maryja i Telewizji Trwam ; chcemy udać się na stare miasto w Toruniu , oraz  do Szymanowa aby nawiedzić Sanktuarium Matki Bożej patronki Ułanów Jazłowieckich. Zapisy na pielgrzymkę w zakrystii po Mszach św a osoby już zapisane prosimy o dokonywanie wpłat .

7.W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek , piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. w te dni od godz.17.00. W sobotę z rana odwiedziny chorych w domach z racji pierwszego piątku miesiąca a o godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi. O godz. 21.00 odbędzie się  Apel Jasnogórski.

8.W sobotę na godz. 18.00 zapraszamy do kościoła młodzież z grupy starszej, która niebawem przystąpi do Sakramentu Bierzmowania. Bierzmowanie w naszej parafii  będzie 15 X godz.17.00. Osoby , które zamawiały w tym dniu Mszę św. na godz. 18.00 prosimy o kontakt w zakrystii.

9.Bóg zapłać, za ofiary na potrzeby naszego kościoła . Dziś przy wyjściu z kościoła jak to czynimy raz w miesiącu rozdajemy koperty na ten cel.

10.Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła, za kwiaty. W sobotę na godz. 900  prosimy chętne osoby z ul Neptuna 12- 18.

11.Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejny nr Tygodnika Niedziela, oraz Gość  Niedzielny.. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej . Są również do nabycia   kalendarze diecezjalne na nowy 2020 rok. Kalendarze są ilustrowane zdjęciami z naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Paradyżu. Są również do wzięcia  przed kościołem nowe Informatory Parafialne.

12.Modlimy się w intencjach Ojca św. Franciszka;  za chorych i cierpiących , za nasze rodziny , za naszą ojczyznę ; w intencji Misji Świętych  o nowe powołania kapłańskie i zakonne i za dusze naszych bliskich zmarłych.

Ks. proboszcz