OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXVI NIEDZIELĘ W ROKU – 26.09.2021r

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXVI NIEDZIELĘ W ROKU – 26.09.2021r

1. Dziś po Mszy św. o godz. 1230 zmiana tajemnic Żywego Różańca a o godz.15.00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. oraz ich rodziców.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W piątek wkraczamy w miesiąc październik – czas modlitwy Różańcowej. Nabożeństwo Różańcowe dla dorosłych w dni powszednie będzie o godz. 1730, natomiast dla dzieci o godz. 1630. Zachęcamy dzieci, młodzież, dorosłych do uczestnictwa w tym pięknym nabożeństwie ku czci Matki Bożej.

4. W piątek o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia Bożego połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W sobotę na godzinie 17.00 zapraszamy na nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi. A więc wyjątkowo w sobotę Nabożeństwo Różańcowe będzie o godz. 17.00. W sobotę o godz. 21.00 zapraszamy na Apel Jasnogórski.

6. W sobotę z rana odwiedzimy chorych w domach z Najświętszym Sakramentem.

7. Przypominamy, że rozpoczęły się zapisy młodzieży kl VII do Sakramentu Bierzmowania. Można zapisywać się codziennie po Mszy św. wieczornej w kancelarii parafialnej. Młodzież na zapisy przychodzi z rodzicami.

8. Przypominamy , że w środę po Mszy św. o godz. 18.45 w salce przy kościele można skorzystać z bezpłatnej porady prawnej.

9. Można zapisywać się na coroczną pielgrzymkę Żywego Różańca do Rokitna w dniu 2 października / sobota/ . Zapisy w zakrystii.

10. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszego kościoła . Również te składane drogą internetową. Dziś przy wyjściu z kościoła jak to czynimy raz w miesiącu rozdajemy koperty na ten cel.

11. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła, za kwiaty. W sobotę na godz. 8.00 prosimy chętne osoby z ul. Orbitalnej nr 45.

12. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejny nr. Tygodnika Niedziela ; Gość Niedzielny oraz Mały Gość Niedzielny dla dzieci . Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

13. Przy wyjściu z kościoła zbierane są dziś ofiary do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski oraz inne uczelnie katolickie w naszej ojczyźnie. Za ofiary – Bóg zapłać!

14. Modlimy się w intencji Ojca św. Franciszka ; wszystkich chorych i cierpiących ; za całą Służbę Zdrowia ; za naszą Ojczyznę , naszą parafie ; o powołania kapłańskie i zakonne ; za dusze naszych bliskich zmarłych.


-Pod Twoją Obronę-Święty Michale Archaniele-Modlitwa na czas epidemii
ks. proboszcz