OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 03.10.2021r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 03.10.2021r.

1. Dziś Nabożeństwo Różańcowe o godz. 1800. W dni powszednie różaniec dla dzieci o godz. 1630, a dla dorosłych o godz. 1730. Zachęcamy wszystkich do udziału w tym nabożeństwie.

2. We wtorek o godz.10.00 w kościele pw. św. Mikołaja , uroczystą Mszą Świętą pod przewodnictwem księdza Biskupa Diecezjalnego rozpoczną się Diecezjalne obchody Dnia Służby Zdrowia. Podczas tych uroczystości zostaną wręczone nagrody Lubuskiego Samarytanina.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek miesiąca. Po Mszy św. spotkanie z grupą Przyjaciół Paradyża.

5. W piątek o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia Bożego połączona z adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. Za dwa tygodnie w niedzielę rozpocznie się w naszej parafii Odnowienie Misji Świętych. Rok temu przeżywaliśmy trzecie Misje święte w historii naszej parafii. Dlatego po roku czasu następuje odnowienie Misji Świętych.

7. Przypominamy , że trwają zapisy młodzieży kl VII do Sakramentu Bierzmowania. Można zapisywać się codziennie po Mszy św. wieczornej w kancelarii parafialnej. Młodzież na zapisy przychodzi z rodzicami.

8. Przypominamy , że w środę po Mszy św. o godz. 18.45 w salce przy kościele można skorzystać z bezpłatnej porady prawnej.

9. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszego kościoła. Również te składane drogą internetową.

10. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła, za kwiaty w sobotę na godz. 8.00 prosimy chętne osoby z ul. Orbitalnej nr 57 .

11. Za tydzień w niedzielę w całej naszej ojczyźnie będziemy przeżywać kolejny Dzień Papieski. W tym dniu odbędzie się zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

12. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejny nr Tygodnika Niedziela , Gość Niedzielny, Mały gość Niedzielny dla dzieci ;oraz w salce do odebrania Rycerz Niepokalanej.

13. Za chwilę wystawienie Najświętszego Sakramentu i nasza wspólna modlitwa.

Polecajmy w czasie tej adoracji intencje Ojca św. Franciszka ; wszystkich chorych i cierpiących całą Służbę Zdrowia ; naszą Ojczyznę , naszą parafie ; powołania kapłańskie i zakonne ; odnowienie Misji Świętych w naszej parafii ; dusze naszych bliskich zmarłych.

Ks. proboszcz