OGLOSZENIA PARAFIALNE NA XXVIII NIEDZIELĘ W ROKU- 10. 10. 2021r.

OGLOSZENIA PARAFIALNE NA XXVIII NIEDZIELĘ W ROKU- 10. 10. 2021r.

1. Dziś obchodzimy w naszej Ojczyźnie XXI Dzień Papieski. Modlimy się i dziękujemy Panu Bogu za dar osoby Ojca Św. Jana Pawła II.

2. Dziś Nabożeństwo Różańcowe o godz. 1800, w dni powszednie różaniec dla dzieci o godz.1630, a dla dorosłych o godz.17.30.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W czwartek przypada Dzień Nauczyciela . Pamiętajmy w modlitwie o nauczycielach i wychowawcach.

5. We wtorek po mszy św. spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas a w czwartek spotkanie Parafialnego Zespołu Akcji Katolickiej.

6. W piątek o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia Bożego połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu.

7. W sobotę przypada rocznica wyboru na Stolicę Piotrową Jana Pawła II. Modlimy się przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.

8. Przypominamy, że zbliża się miesiąc Listopad – czas szczególnej modlitwy, za dusze naszych bliskich zmarłych. Przypominamy o uporządkowaniu grobów zwłaszcza tych opuszczonych i zapomnianych. Przy wyjściu z kościoła rozdawane są kartki na wypominki. Przez cały listopad będziemy się modlili za dusze naszych bliskich zmarłych modlitwą różańcową. Wypełnione czytelnie kartki składamy w kopertach na tacę lub w zakrystii.

9. Za tydzień w niedzielę rozpocznie się w naszej parafii Odnowienie Misji Świętych. Rok temu przeżywaliśmy trzecie Misje święte w historii naszej parafii. Dlatego po roku czasu następuje odnowienie Misji Świętych.

10. Przypominamy , że trwają zapisy młodzieży kl VII do Sakramentu Bierzmowania. Można zapisywać się codziennie po Mszy św. wieczornej w kancelarii parafialnej. Młodzież na zapisy przychodzi z rodzicami.

11. Przypominamy , że w każdą środę po Mszy św. od godz. 18.45 można skorzystać w salce przy kościele z bezpłatnej porady prawnej.

12. Grupa modlitewna ,, Całkowitego zawierzenia się Jezusowi Chrystusowi przez ręce Maryi” zaprasza na pierwsze spotkanie 5 listopada o godz.18.00 do parafii św. Mikołaja.

13. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszego kościoła. Również te składane drogą internetową.

14. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła za kwiaty. W sobotę na godz.8.00 prosimy chętne osoby z ul. Orbitalnej nr 59.

15. Do nabycia kolejny Nr Tygodnika Niedziela , Gość Niedzielny , oraz Mały Gość Niedzielny. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

16. Tak jak słyszeliśmy dziś w całej Polsce odbywa się zbiórka ofiar do puszek z okazji Dnia Papieskiego na Fundusz Stypendialny dla zdolnej a ubogiej młodzieży. Za wszelkie ofiary – Bóg zapłać!

17. Modlimy się w intencji Ojca św. Franciszka ; wszystkich chorych i cierpiących ; za całą Służbę Zdrowia ; za naszą Ojczyznę , naszą parafie ; o powołania kapłańskie i zakonne w intencji odnowienia Misji św. w naszej parafii; abyśmy wcielali w życie naukę św. Jana Pawła II ; za dusze naszych bliskich zmarłych..


-Pod Twoją Obronę-Święty Michale Archaniele-Modlitwa na czas epidemii
ks. proboszcz