OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXX NIEDZIELĘ –UROCZYSTOŚĆ ROCZNICY POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA – 25.10.2020

 1. Dziś po Mszy św. o godz. 1230 zmiana tajemnic Żywego Różańca. Mszy św. o godz. 15.00 dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św w dniu dzisiejszym nie będzie.
 2. Dziś Nabożeństwo Różańcowe o godz. 1800. W sobotę będzie ostatnie nabożeństwo różańcowe.
 3. W środę przypada dzień imienin naszego księdza Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego. Pamiętajmy o modlitwie w intencji naszego pasterza. Niech Matka Boża Cierpliwie Słuchająca otacza naszego pasterza swoją opieką i zdrowiem.
 4. W przyszłą niedzielę -1 listopada przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w tym dniu jak w każdą niedzielę. Ze względu na panującą epidemie nie będzie w tym dniu Mszy św. na
  naszym cmentarzu ani na cmentarzu w Brzostowie. W dniach od 1-8 XI można uzyskać Odpust Zupełny, który można ofiarować za dusze naszych bliskich zmarłych. Zachęcamy do prywatnego nawiedzenia cmentarzy.
 5. W piątek o godz.15.00 Godzina Miłosierdzia Bożego połączona z adoracją Najświętszego Sakrament.
 6. W listopadzie pół godziny przed Mszą św. wieczorną będziemy się modlić za dusze naszych bliskich zmarłych w Nabożeństwie Wypominkowym. Przy wyjściu z kościoła można jeszcze otrzymać kartki na wypominki.
 7. Przypominamy , że trwają zapisy do bierzmowania młodzieży kl. VII szkoły podstawowej. Młodzież przychodzi na zapisy z rodzicami do kancelarii parafialnej codziennie po Mszy św. wieczornej.
 8. Bóg zapłać, za ofiary na potrzeby naszego kościoła. Również te składane drogą internetową. Dziś przy wyjściu z kościoła, jak to czynimy raz w miesiącu rozdajemy koperty na ten cel.
 9. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła za kwiaty. W sobotę na godz. 8.00 prosimy chętne osoby z ul . Orbitalnej od nr 73- 79.
 10. Do nabycia kolejny nr Tygodnika Niedziela , Gość Niedzielny oraz Mały Gość Niedzielny. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
 11. Modlimy się w intencjach ojca św. Franciszka ; za wytrwanie w postanowieniach Misyjnych; za naszego księdza biskupa Tadeusza ;za ludzi chorych i cierpiących, za całą Służbę Zdrowia, o ustanie epidemii, za nasze rodziny; naszą ojczyznę, naszą parafię, która
  przeżywa 25 – lecie swego istnienia o powołania kapłańskie i zakonne, i za dusze naszych bliskich zmarłych.
 • Pod Twoją Obronę.
 • Święty Michale Archaniele.
 • Modlitwa na czas epidemii.
  ks. proboszcz