OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXXII NIEDZIELĘ W ROKU 12.11.2017

1. Dziś Nabożeństwo Wypominkowe o godz. 18 00 ; w dni powszednie, przed Mszą św. wieczorną o godz. 17 30 .

2. W poniedziałek przypada święto Pierwszych Męczenników Polski, Benedykta , Jana , Mateusza , Izaaka i Krystyna – patronów naszej diecezji.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W piątek o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia Bożego połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu.

5. W piątek na godz. 18.00 zapraszamy do kościoła młodzież z kl. II gimnazjum na pierwsze spotkanie przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania. Młodzież przynosi ze sobą wypełnione deklaracje zapraszamy również rodziców młodzieży.

6. We wtorek spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.

7. W sobotę na godz. 18.00 zapraszamy do kościoła młodzież z kl..II Gimnazjum oraz z kl..VII Szkoły Podstawowej , która w tym roku rozpoczyna przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania. Młodzież przynosi wypełnione deklaracje . Zapraszamy również na Mszę św. rodziców młodzieży. Informujemy również , że istnieje jeszcze możliwość zapisania się do Bierzmowania.

8. Przypominamy , że w soboty po Mszy św. odbywają się obowiązkowe nauki dla kandydatów na chrzesnych oraz dla rodziców dzieci.

9. Bóg zapłać, za ofiary na potrzeby naszego kościoła.

10. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła, za kwiaty. W sobotę na godz. 9 00 prosimy chętne osoby z ul. Orbitalnej nr 57.

11. Do nabyci kolejny nr Tygodnika Niedziela oraz Gość Niedzielny. Są również do nabycia kalendarze na nowy 2018 rok. Zachęcamy do nabywania tych diecezjalnych kalendarzy.

12. Dziś w drugą niedzielę listopada przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Odbywa się w całej Polsce zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi w Potrzebie. Za wszelkie ofiary złożone na ten cel -Bóg Zapłać!

13. Modlimy się w intencji Ojca św. Franciszka, za ludzi chorych i cierpiących o powołania kapłańskie i zakonne , za kościół prześladowany, za naszą ojczyznę, nasze rodziny i za dusze naszych bliskich zmarłych……

Ks. proboszcz