GŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ –06 09.2020r.

GŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ –06 09.2020r.

1. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Pół godziny przed nowenną zapraszamy na wspólny różaniec.

2. We wtorek spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.

3. W piątek o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia Bożego połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu.

4. Tak jak ogłaszaliśmy w niedzielę 6 października rozpoczniemy w parafii Misje św. Modlimy się o dobre przygotowanie i przeżycie tego szczególnego czasu łaski.

5. W najbliższą sobotę 12 września odbędzie się kolejna Piesza Pielgrzymka Ziemi Głogowskiej do Sanktuarium Matki Bożej Grodowieckiej. Wyjście pielgrzymów z przed kościoła N.M.P.Królowej Polski o godz. 6.15 rano. Zachęcamy dzieci, młodzież, dorosłych do udziału w tej pielgrzymce . Pielgrzymka odbędzie się z zachowaniem zasad obowiązujących w czasie pandemii.

6. Zachęcamy dzieci, młodzież , dorosłych do zapisywania się do grup parafialnych. Przypominamy że ministranci mają swoje spotkania w sobotę o godz.10.00; Schola również w sobotę o godz.10.00; Odnowa w Duchu Świętym w środę po Mszy św. wieczornej. Można zapisywać się jeszcze do Akcji katolickiej; Caritasu czy grup Żywego Różańca.

7 Dzieci z klas III przygotowujące się do I- wszej Komunii św. będą miały swoją Mszę Św. zawsze w ostatnią niedzielę miesiąca o godz. 15.00. W pozostałe niedzielę dzieci przychodzą z rodzicami na Mszę św. o godz. 11.00. Dotyczy to również dzieci kl. IV , które przystąpią do Pierwszej Komunii św. 27 września.

8 We wtorek o godz. 16.00 odbędzie się w kościele próba dla dzieci kl IV ze Szkoły Podstawowej nr 6 i 12 , które 27 września przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. Obecność wszystkich obowiązkowa.

9 W niedzielę 20 września o godz. 18.00 rozpoczyna się Kurs Przedmałżeński w parafii pw. św. Mikołaja.

10 W czwartek 17 września o godz. 12.00 przy pomniku Sybiraków zostanie odprawiona Msza św. w intencji ojczyzny i wszystkich zesłańców na Sybir.

11 Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszego kościoła. Również te składane drogą internetową.

12 Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła za kwiaty. W sobotę na godz. 8. 00 prosimy chętne osoby z ul. Orbitalnej nr. 57

13 Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejny nr Tygodnika Niedziela , Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny oraz Promyczek Dobra dla dzieci. Zachęcamy do nabywania i czytania prasykatolickiej. W salce do odebrania Rycerz Niepokalanej.

14 Modlimy się w intencjach ojca św. Franciszka ; za ludzi chorych i cierpiących, za Służbę Zdrowia , za nasze rodziny ; naszą ojczyznę , naszą parafię , która przeżywa 25 – lecie swego istnienia o powołania kapłańskie i zakonne , w intencji Misji św. , i za dusze naszych bliskich zmarłych.


– Pod Twoją Obronę.- Święty Michale Archaniele.- Modlitwa na czas epidemii.


ks. proboszcz