OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA I NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA I NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU 05. 03. 2017r.

1. W dniu dzisiejszym na wszystkich Mszach św. rozpoczynamy nasze Parafialne Rekolekcje Wielkopostne. Będą one trwały do środy włącznie. Codziennie będą dwie Msze św. o godz.9.00 i o godz. 18.00. W środę będzie dzień spowiedzi św. Przed południem spowiedź będzie od godz. 8.00 do 9.00 i po południu od godz. 17 do godz. 18.00.Zapraszamy wszystkich do udziału w Rekolekcjach Wielkopostnych .Szczegółowy plan rekolekcji wywieszony jest na drzwiach kościoła oraz w gablocie.

2. Dzieci ze szkoły podstawowej nr 6 i 12 rozpoczynają swoje Rekolekcje Wielkopostne od dnia jutrzejszego .Prosimy rodziców aby zainteresowali się czy dzieci uczęszczają na rekolekcje .Plan rekolekcji również wywieszony jest w gablocie przed kościołem

3. Dziś Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym o godz. 17.30

4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W piątek o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia Bożego. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 16.30- dla dzieci, a o godz. 17.45 dla dorosłych.

6. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszego kościoła .

7. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła; za kwiaty. W sobotę o godz. 900 prosimy do pomocy chętne osoby z ul Obrońców Pokoju 24 a i b.

8. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na Misje święte tzw. Dzieło Pomocy ,,Ad Gentes”.

9. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejny nr Tygodnika Niedziela oraz Gość Niedzielny. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
W salce do odebrania jest Rycerz Niepokalanej.

10. Modlimy się w intencjach ojca św. Franciszka ; za chorych i cierpiących ;za naszą ojczyznę ; dobre przeżycie rozpoczynających się dziś Rekolekcji Wielkopostnych ; za ojca rekolekcjoniste i za dusze naszych bliskich zmarłych…………

– Pod Twoją Obronę……
– Modlitwa do św. Michała Archanioła

ks. proboszcz