OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZELĘ WIELKANOCNĄ 08.05. 2022r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZELĘ WIELKANOCNĄ
08.05. 2022r.

 1. Dziś Nabożeństwo Majowe o godz. 18.00. W dni powszednie majowe po Mszy Św. wieczornej. Zapraszamy wszystkich do udziału w tym nabożeństwie.
 2. Dziś obchodzimy w kościele Niedziele Dobrego Pasterza. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania.
 3. Jutro obchodzimy w liturgii Uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski. Jest to uroczystość przeniesiona z dnia dzisiejszego.
 4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przed nowenną zapraszamy na wspólny różaniec.
 5. W piątek o godz. 15 .00 Godzina Miłosierdzia Bożego połączona z Adoracją Najświętszego Sakramentu.
 6. W czwartek po Mszy św. spotkanie Parafialnego Zespołu Akcji Katolickiej.
 7. W poniedziałek na godz. 18.00 zapraszamy do kościoła młodzież KL VIII przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania.
 8. Za tydzień w niedzielę 15 maja na Mszach św. o godz. 9.00 i 11.00 dzieci kl. III naszej parafii przystąpią do Pierwszej Komunii św. Modlimy się za wszystkie dzieci , które przystąpią do Pierwszej Komunii św. Spowiedź dla dzieci będzie w sobotę od godz. 8.00.
 9. Natomiast rocznica Pierwszej Komunii św. będzie w niedzielę 22 maja na Mszy św. o godz. 11.00
 10. Przypominamy o naszej pielgrzymce parafialnej w dniach 28 -29 maja do Częstochowy oraz szlakiem sanktuariów Ziemi Beskidu Żywieckiego. Chcemy nawiedzić sanktuaria w Szczyrku ; Leśnej ; oraz Sanktuarium Matki Bożej Rychwałdzkiej. Zapisy na pielgrzymkę w zakrystii po Mszach Świętych. Osoby już zapisane prosimy o dokonywanie wpłat za pielgrzymkę.
 11. Za tydzień w niedzielę w parafii w Jaczowie przy kościele w godz. od 8.30 –18.30 będzie się odbywać festyn połączony ze zbiórką ofiar na leczenie ciężko chorej Amelki pochodzącej z naszej parafii. Szczegóły na plakacie w gablocie przed kościołem.
 12. Komunikat księdza Biskupa Diecezjalnego.
 13. Bóg zapłać, za ofiary na potrzeby naszego kościoła. Również te składane drogą internetową.
 14. Bóg zapłać za pomoc przy sprzątaniu Kościoła, za kwiaty .Tym razem w piątek po Mszy św. wieczornej za porządki w kościele będą odpowiedzialni rodzice dzieci pierwszokomunijnych.
 15. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejny nr Tygodnika Niedziela Gość Niedzielny; oraz Mały Gość Niedzielny. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

16 Módlmy się w intencjach ojca św. Franciszka; za ludzi chorych i cierpiących; za całą Służbę Zdrowia ; za nasze rodziny ; za naszą ojczyznę ;o pokój na świecie, o ustanie wojny na Ukrainie ; ; za naszą parafii , o powołania kapłańskie i zakonne; za dzieci , które przystąpią do Pierwszej Komunii św. ; za dusze naszych
bliskich zmarłych…

 • Pod Twoją Obronę
 • Święty Michale Archaniele

Ks. proboszcz