OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA V NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ 15. 05. 2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA V NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ 15. 05. 2022

1. Dziś nabożeństwo Majowe o godz. 18.00, w dni powszednie po Mszy św. wieczornej. Zachęcamy wszystkich do udziału w tym nabożeństwie.

2. W dniu dzisiejszym na Mszach św. godz. 9.00 i 11.00 dzieci kl. III naszej parafii przystąpią do Pierwszej Komunii św. Modlimy się w ich intencji. Od poniedziałku do piątku trwa tak zwany Biały Tydzień – dzieci komunijne uczęszczają w tym czasie na Mszę św. o godz. 17.00.

3. Za tydzień na Mszy św. o godz. 11.00 będziemy przeżywać rocznice Pierwszej Komunii świętej.

4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. Od piątku rozpoczyna się w kościele nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

6. Przypominamy o naszej pielgrzymce parafialnej w dniach 28 – 29 maja do Częstochowy oraz szlakiem sanktuariów Ziemi Beskidu Żywieckie. Osoby zapisane na pielgrzymkę prosimy o dokonywanie wpłat.

7. W poniedziałek na godz. 18.00 zapraszamy do kościoła młodzież z kl VIII , która niebawem przystąpi do Sakramentu Bierzmowania.

8. Parafia św. Mikołaja organizuje w poniedziałek 23 maja pielgrzymko – wycieczkę do Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie i do zamku Książ. Zapisy na pielgrzymkę w parafii św. Mikołaja.

9. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszego kościoła. Również te składane drogą internetową.

10. Dziękujemy rodzicom dzieci komunijnych za pomoc przy sprzątaniu kościoła , za kwiaty i dekoracje .W tym tygodniu w piątek po Mszy św. odpowiedzialni za porządki w kościele będą rodzice dzieci , które w niedziele będą przeżywać rocznice Pierwszej Komunii Świętej.

11. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejny Nr Tygodnika Niedziela, Gość Niedzielny oraz dla dzieci Mały Gość Niedzielny . Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

12. Modlimy się w intencjach Ojca św. Franciszka , za dzieci , które przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej, za chorych i cierpiących , za Służbę Zdrowia ;za nasze rodziny , o powołania kapłańskie i zakonne , o pokój na świecie , o ustanie wojny na Ukrainie ,za naszą ojczyznę i za dusze naszych bliskich zmarłych.

– Pod Twoją Obronę.- Święty Michale Archaniele.
ks. proboszcz