OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA VI NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ 22. 05. 2022r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA VI NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ 22. 05. 2022r.

1. Dziś nabożeństwo Majowe o godz. 18.00, w dni powszednie po Mszy św. wieczornej. Zachęcamy wszystkich do udziału w tym nabożeństwie.

2. W dniu dzisiejszym na Mszy św. o godz. 11.00 dzieci kl. IV naszej parafii przeżywają Rocznice Pierwszej Komunii św. Modlimy się za te wszystkie dzieci.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Pół godziny przed nowenną zapraszamy na wspólny różaniec.

4. W czwartek przypada Dzień Matki . Modlimy się za wszystkie matki te żyjące i te które odeszły do wieczności.

5. Od piątku rozpoczyna się w kościele nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

6. W piątek o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia Bożego połączona z adoracją Najświętszego sakramentu.

7. Za tydzień w niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa.

8. W najbliższą sobotę o godz. 5.00 rano z parkingu naprzeciw naszego kościoła udamy się na naszą parafialną pielgrzymkę do Częstochowy oraz szlakiem sanktuariów Ziemi Beskidu Żywieckie. Osoby , które nie dokonały jeszcze wpłaty na pielgrzymkę prosimy aby to jak najszybciej uczynić.

9. Tak jak słyszeliśmy w komunikacie księdza Biskupa Diecezjalnego będziemy niebawem przeżywać 25-lecie wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II w naszej diecezji oraz uroczystości Jubileuszu 50-cio lecia powołania do istnienia naszej diecezji Zielonogórsko- Gorzowskiej .Centralne uroczystości będą się odbywać w dniu 18 czerwca w Rokitnie. Zachęcamy do udziału w tym dniu w pielgrzymce do Rokitna. Można zapisywać się w zakrystii.

10. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszego kościoła. Również te składane drogą internetową.

11. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejny Nr Tygodnika Niedziela, Gość Niedzielny oraz dla dzieci Mały Gość Niedzielny . Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

12. Modlimy się w intencjach Ojca św. Franciszka , za chorych i cierpiących , za Służbę Zdrowia ;za nasze rodziny , o powołania kapłańskie i zakonne , za wszystkich kapłanów , którzy w tych dniach przeżywają swoje Jubileusze Kapłańskie ; o pokój na świecie , o ustanie wojny na Ukrainie ,za naszą ojczyznę i za dusze naszych bliskich zmarłych.

– Pod Twoją Obronę.- Święty Michale Archaniele.
ks. proboszcz