OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO -29.05. 2022r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO -29.05. 2022r.

 1. Dziś nabożeństwo Majowe o godz. 18.00, w dni powszednie po Mszy św. wieczornej. Zachęcamy wszystkich do udziału w tym nabożeństwie. Od środy rozpocznie się Nabożeństwo Czerwcowe.
 2. Dziś po Mszy św. o godz.12.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
 3. We wtorek o godz. 17.00 w kościele N.M.P. Królowej Polski młodzież kl VIII naszej parafii przystąpi do Sakramentu Bierzmowania. Modlimy się w ich intencji.
 4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Pół godziny przed nowenną zapraszamy na wspólny różaniec.
 5. Trwa nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Za tydzień w niedzielę będzie Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
 6. W piątek o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia Bożego połączona z adoracją Najświętszego sakramentu.
 7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek , piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi świętej w te dni od godz 17.30. W sobotę z rana odwiedziny chorych w domach z Najświętszym Sakramentem. O godz. 17.00 będzie Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi a o godz. 21.00 zapraszamy na Apel Jasnogórski.
 8. Dziś w kościele N.M.P. Królowej Polski o godz. 19.30 odbędzie się koncert Charytatywny pt: „Ave Maria”. Szczegóły na plakacie w gablocie.
 9. Tak jak już było ogłaszane będziemy niebawem będziemy przeżywać 25-lecie wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II w naszej diecezji oraz uroczystości Jubileuszu 50-cio lecia powołania do istnienia naszej Diecezji Zielonogórsko- Gorzowskiej. Centralne uroczystości będą się odbywać w dniu 18 czerwca w Rokitnie. Zachęcamy do udziału w tym dniu w pielgrzymce do Rokitna. Można zapisywać się na pielgrzymkę zakrystii.
 10. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszego kościoła. Również te składane drogą internetową.
 11. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejny Nr Tygodnika Niedziela, Gość Niedzielny oraz dla dzieci Mały Gość Niedzielny . Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
 12. Modlimy się w intencjach Ojca św. Franciszka, za chorych i cierpiących, za Służbę Zdrowia ;za nasze rodziny, o powołania kapłańskie i zakonne ,za wszystkich kapłanów, którzy w tych dniach przeżywają swoje Jubileusze Kapłańskie ; o pokój na świecie , o ustanie wojny na Ukrainie , za wszystkich pielgrzymów z naszej parafii ,którzy udali się na pielgrzymkę do Częstochowy i sanktuariów Beskidu Żywieckiego; za naszą ojczyznę i za dusze naszych bliskich zmarłych.
 • Pod Twoją Obronę.
 • Święty Michale Archaniele.