OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZELĘ UROCZYSTOŚCI ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 05. 06. 2022r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZELĘ UROCZYSTOŚCI ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 05. 06. 2022r.

 1. Dziś Nabożeństwo Czerwcowe o godz. 18.00. W dni powszednie Czerwcowe po Mszy Św. wieczornej. Zapraszamy wszystkich do udziału w tym nabożeństwie.
 2. W dniu jutrzejszym przeżywamy święto N.M.P Matki Kościoła. Zapraszamy na Mszę św. wieczorną o godz.18.00.
 3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Pół godziny przed Mszą św. zapraszamy na wspólny różaniec.
 4. W czwartek przypada święto Jezusa Chrystusa , Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
 5. W piątek o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia Bożego połączona z Adoracją Najświętszego Sakramentu.
 6. Tak jak już było ogłaszane niebawem będziemy przeżywać 25-lecie wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II w naszej diecezji oraz uroczystości Jubileuszu 50-cio lecia powołania do istnienia naszej Diecezji Zielonogórsko- Gorzowskiej . Centralne uroczystości będą się odbywać w dniu 18 czerwca w Rokitnie. Zachęcamy do udziału w tym dniu w pielgrzymce do Rokitna. Można zapisywać się na pielgrzymkę zakrystii.
 7. W najbliższą niedzielę 12 czerwca odbędzie się XVI Piesza Pielgrzymka ,, Do Źródła św. Jakuba w Jakubowie” . Wyjście z głogowskiej Kolegiaty o godz. 7.00 rano. O godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza św. w sanktuarium w Jakubowie.
 8. Bóg zapłać, za ofiary na potrzeby naszego kościoła. Również te składane drogą internetową.
 9. Bóg zapłać za pomoc przy sprzątaniu kościoła. W sobotę na godz. 8.00 prosimy do pomocy chętne osoby z ul. Neptuna od nr 2 do nr 10.
 10. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejny nr Tygodnika Niedziela ; Gość Niedzielny w którym jest darmowa płyta ; oraz Mały Gość Niedzielny. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
 11. Dziś w całej naszej ojczyźnie odbywa się zbiórka do puszek na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej. Za złożone ofiary – Bóg Zapłać!

12.Za chwilę będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i nasza wspólna modlitwa Modlimy się w intencjach Ojca św. Franciszka , za chorych i cierpiących , za Służbę Zdrowia za nasze rodziny , o powołania kapłańskie i zakonne ; o pokój na świecie , o ustanie wojny na Ukrainie ; za naszą ojczyznę ; za naszą parafię i za dusze naszych bliskich zmarłych.

 • Pod Twoją Obronę.
 • Święty Michale Archaniele.

Ks. proboszcz