OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ 07. 05.2017

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ 07. 05.2017

1. Dziś nabożeństwo Majowe o godz. 18.00, w dni powszednie po Mszy św. wieczornej. Zachęcamy wszystkich do udziału w tym nabożeństwie.

2. Jutro w poniedziałek obchodzimy w liturgii uroczystość św. Stanisława Bpa i Męczennika; głównego patrona Polski.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Pół godziny przed Mszą św. zapraszamy na wspólny różaniec.

4. W środę po Mszy św. wieczornej rozpocznie się w naszej parafii Seminarium Odnowy w Duchu Świętym. Zachęcamy do udziału w cyklu ośmiu spotkań modlitewnych, które na pewno pogłębią i ugruntują naszą wiarę.

5. W sobotę 13 maja będziemy obchodzić 100 lecie objawień Matki Bożej Fatimskiej Centralne uroczystości z tym związane będą odbywać się w Grodowcu. Zachęcamy do wyjazdu na czuwanie Fatimskie do Grodowca. Zapisy na wyjazd w zakrystii po Mszy świętej.

6. Już dziś informujemy, że w niedzielę 21 maja na Mszach św. godz. 9.00 i 11.00 dzieci kl. III naszej parafii przystąpią do Pierwszej Komunii św. Próby dla dzieci ze szkoły nr 6 będą w poniedziałek i środę o godz. 16.00. ; a dla dzieci ze szkoły nr 12 we wtorek i czwartek o godz. 16.00.

7. W dniach 27 i 28 maja / sobota i niedziela / planujemy naszą coroczną pielgrzymkę do Częstochowy ; Krakowa ; Łagiewnik i Kalwarii Zebrzydowskiej . Osoby zapisane na pielgrzymkę prosimy o uzupełnienie danych osobowych i dokonywanie wpłat.

8. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie Parafialnego Zespołu Akcji Katolickiej.

9. Bóg zapłać, za ofiary na potrzeby naszego kościoła
Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła , za kwiaty. W tym tygodniu w sobotę na godz. 9.00 prosimy chętne osoby z ul. Orbitalnej nr 43.

10. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejny Nr Tygodnika Niedziela, Gość Niedzielny. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

11. Za chwilę wystawienie Najświętszego Sakramentu i nasza wspólna Modlitwa.

Ks. proboszcz