OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA VI NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ 21. 05.2017

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA VI NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ 21. 05.2017

1. Dziś nabożeństwo Majowe o godz. 18.00, w dni powszednie po Mszy św. wieczornej. Zachęcamy wszystkich do udziału w tym nabożeństwie.

2. W dniu dzisiejszym na Mszach św. godz. 9.00 i 11.00 dzieci kl. III naszej parafii przystąpią/ ły / do Pierwszej Komunii św. Modlimy się w ich intencji. Od poniedziałku do piątku dzieci komunijne uczęszczają na Mszę św. o godz. 17.00

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. Przypominamy , że w środy w naszej parafii odbywa się Seminarium Odnowy w Duchu Świętym

5. Od piątku rozpoczyna się w kościele nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

6. W najbliższą sobotę o godz. 4.45 wyruszy z przed naszego kościoła pielgrzymka do Częstochowy ; Krakowa ; Łagiewnik i Kalwarii Zebrzydowskiej . Osoby zapisane na pielgrzymkę prosimy o uzupełnienie danych osobowy.

7. W sobotę na godz. 18.00 zapraszamy do kościoła młodzież z grupy starszej przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania.

8. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszego kościoła.

9. Dziękujemy rodzicom dzieci komunijnych za pomoc przy sprzątaniu kościoła , za kwiaty i dekoracje. W tym tygodniu w sobotę na godz. 9.00 prosimy chętne osob ul. Orbitalnej nr 57

10. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejny Nr Tygodnika Niedziela, Gość Niedzielny oraz dla dzieci Promyczek Dobra . Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

11. Przy wyjściu z kościoła zachęcamy aby nabyć za dobrowolną ofiarę czasopismo ojców Karmelitów Bosych pt. ,, Pokój – Amahoro ‘’Jest tam również artykuł ojca Pawła – Karmelity pochodzącego z naszej parafii. Dochód z gazetek przeznaczony jest na Misje Święte.

12. Modlimy się w intencjach Ojca św. Franciszka , za dzieci , które przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej, za chorych i cierpiących , za nasze rodziny , o powołania kapłańskie i zakonne , w intencji ks. Krzysztofa który przeżywa I rocznice święceń kapłańskich oraz ks. proboszcza w Jego 32 rocznice święceń za naszą ojczyznę i za dusze naszych bliskich zmarłych.

Ks. proboszcz