OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU-26.03.2017r „LAETARE”.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU-26.03.2017r „LAETARE”.

1. Dziś Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym o godz. 17.30 .Po Mszy św. o godz.12.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca a o godz. 15.00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. oraz ich rodziców.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Pół godziny przed nowenną zapraszamy na wspólny różaniec.

3. W piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowej; o godz. 16.30 dla dzieci, a o godz. 17.45 dla dorosłych.

4. Również w piątek o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia połączona z adoracją Najświętszego Sakrament

5. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy na godz. 17.00 na nabożeństwo do Niepokalanego Serca Mary.

6. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszego kościoła. Dziś przy wyjściu z kościoła jak to czynimy raz w miesiącu rozdajemy koperty na ten cel.

7. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła; za kwiaty. W tym tygodniu w sobotę o godz. 900 odpowiedzialni za porządki w kościele będą osoby z ul. Budowlanych oraz Obrońców Pokoju od strony Ruszowic.

8. W przedsionku kościoła jest wystawiony kosz i puszka do których można składać dary na dla osób potrzebujących. Zespół Caritas rozprowadza kartki świąteczne oraz duże świece stół wielkanocny. Zachęcamy do ich nabywania.

9. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejny Nr Tygodnika Niedziela , Gość Niedzielny oraz pismo dla dzieci Promyczek Dobra. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Jest również nowy numer Informatora Parafialnego. Prosimy aby w każdej rodzinie był taki informator.

10. Modlimy się w intencji ojca św. Franciszka; za chorych i cierpiących; za nasze rodziny , o powołania kapłańskie i zakonne, za naszą ojczyznę i za dusze naszych bliskich zamarłych.

ks. proboszcz